Фондовый магазин - Новини Бути чи не бути кредитним карткам Фондовый магазин - Новини Бути чи не бути кредитним карткам
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Бути чи не бути кредитним карткам

     

Світ розвивається, разом з ним розвиваються і всі його складові. Гроші, що існують вже кілька тисячоліть, тепер часто ховаються в маленьких пластикових прямокутниках — банківських картах. Хоча кредитки стали для нас звичною справою, все ж залишилися люди, які ставляться до такого явища з певною недовірою. З одного боку, швидке розповсюдження подібного виду платежів, їх популяризація в суспільних масах, використання карток як дієвого інструменту розрахунків безпосередньо доводить, що така форма фінансових операцій вигідна майже всім категоріям користувачів. Але чи дійсно усе так безхмарно, як нам здається на перший погляд? Чи все ж підозри багатьох виправдані? Спробуємо розібратися разом.


Аргументи «за» і «проти» 


Будь-яка платіжна система з використанням магнітних карт грунтується, насамперед, на організації безперебійних надійних безготівкових розрахунків між учасниками. При цьому пластикова карта є лише інструментом цієї організації. Аби визначити чи дійсно система надійна, потрібно чітко окреслити плюси та мінуси. Почнемо з приємного:
  • зручність використання порівняно з готівкою (використовуючи картки від міжнародної платіжної системи MasterCard, яку пропонує, наприклад, Радикал банк, ви не витрачаєте зайвий час на фінансові готівкові операції);  • полегшена процедура переведення грошей;  • надійне зберігання ваших заощаджень;  • використання мобільного банкінгу  у платіжних операціях;  • подорожуйте з легкістю — бронювання готелей, авіаквитків, оренда авто тощо;  • змога користуватися системою у будь-якій точці світу всі 24 години на добу;  • програми економії і бонуси клієнтамЩодо мінусів використання кредитних карток, то для себе я виділили два найголовніші: простежуваність та прозорість (тут вже нікуди не сховаєшся і вся інформація може бути розкрита в плині одного дня, але тільки для вповноважених осіб) і слаборозвинена інфраструктура мережі банкоматів. Але ці проблеми швидко вирішуються, а можуть і взагалі не з'явитися, якщо правильно обрати банк. Одним з найбільш надійних українських банків, що надає подібні послуги, є Радикал Банк.


Ця фінансова установа посідає перше місце у рейтингу Державної іпотечної організації серед партнерів, які виявляють високу активність і показують найвищий відсоток надійсності та народного визнання. Окрім того, в серпні цього року банк був визнаний найбільш дієвою фінансовою установою в Україні. Напевне, ці факти доводять, що Радикал банк стане гарантом конфіденційності й надійного забереження ваших коштів на кредитних картках. Вибір за вами: залишатися у минулому сторіччі з готівкою, чи йти в одну ногу з сучасними технологіями.

 
кредитка

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту