Фондовый магазин - Новини Будівництво в кризу Фондовый магазин - Новини Будівництво в кризу
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Будівництво в кризу

      В умовах незрозумілої економічної ситуації, на перший погляд, виглядає неможливим будівництво заміського будинку або дачі в Карпатах. Однак, зважаючи на стрімке падіння національної валюти, продавці на ринку нерухомості, в більшості, залишили ціни на земельні ділянки в гривнях незмінними. Тобто за однакову кількість валюти тепер можна купити більше. У випадку відсутності валютних заощджень, купити земельну ділянку фактично неможливо, адже навіть суттєво скоротили об'єми кредитування, а фізичних осіб не кридитує практично ніхто.
Тож, після купівлі земельної ділянки можна сміливо звертатися до банку аби взять кредит, заставивши саму земельну ділянку, та сміливо розпочинати будівельні роботи. 
Користуючись курсовою нестабільністю, можна вдало закупити і будівельні матеріали, оскільки на залишки, які були придбані по старим цінам відповідно до меншого курсу гривні до долара, посередники не практикують перерахунок вартості, а вже нові матеріали, які заходять на піприємство, оцінюють дорожче. 
Яскравим прикладом є металочерепиця, яку можна знайти по старим цінам. Для цього потрібно просто пошукати постачальника, в якого залишилися залишки на складі, придбані по цінам відповідно до старого курсу валют. Це не є важко, а результатом може бути суттєва економія витрат на будівництво - 20-30%.   

 
кровля

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту