Фондовый магазин - Новини Позитивна література Фондовый магазин - Новини Позитивна література
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Позитивна література

      З настанням осені та зниженням температури за вікном, багато людей з сумом згадують тепле літо та відпустки, які пролітають швидше за світло. Додавши до цього коктейлю ще й щоденний психологічний тиск від новин, хитку економічну ситуацію в країні і напій «осіння депресія» готовий.
Сам депресивний  стан може суттєво зашкодити людині: знижується працездатність, погіршується сон, загальний психічний стан стає нестійким, що провокує циклічність процесу та ще більший стан депресії.
Для того, аби не погіршувати свій стан і поступово перелаштовувати свій організм на позитив, ми рекомендуємо звернутися до старого та перевіреного методу, - читання. До вибору літератури так само потрібно ставитися обережно: книжка повинна бути художньою, написаною «легко» та бути цікавою. З пошуком такої літератури може допомогти каталог книжкового магазину.
Також варто звернути увагу і на атмосферу, в якій «пацієнт» з депресивним настроєм буде займатися книготерапією. Філіжанка ароматної кави додасть тонусу та сприятиме підняттю настрою. Додатковим позитивним моментом може стати і прослуховування легкої розслабляючої музики. До речі, до кави ідеально пасує джаз..
Після проведеного на початку вересня книжкового форуму і видавців, особливу увагу можна звернути на літературу, яку реалізує львівське підприємство «Видавництво старого лева». З «теплої» та «легкої» літератури, якою можна заспокоїти свою нервову систему, видавництво рекомендує книгу «Таємниці львівської кави», авторства Винничука Юрка. У книзі дуже цікаво переплетені ісотрія Львова з кулінарними рецептами по приготуванню різних видів кави. З історичної точки зору, історія міста Лева тісно переплетена з кавовими традиціями львів’ян.
Книга «Таємниці львівської кави» буде цікавою як для корінних жителів Львова, так і для тих, хто коли-небуть були чи планують відвідати місто. Тут зібрані маловідомі, але цікаві факти з історії самого міста та львівських кав’ярень, більшість з яких функціонує і зараз. Цікавою буде історія появи кави у Львові, яка тісно пов’язана з козаком Юрієм Кульчицьким, що в буремні часи 17 століття врятував Відень від турецького нашестя.
Незважаючи на львівську дощову та холодну погоду, цікава книжка, філіжанка кави та легкий джаз допоможуть побороти сезонну осінню депресію. Головне знаходити позитив у дрібницях та підтримувати оточуючих позитивом.   

 
книга

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту