Фондовый магазин - Новини Кредит не відходячи від комп Фондовый магазин - Новини Кредит не відходячи від комп
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Кредит не відходячи від комп

      Поки ще більшу частину всіх кредитів позичальники традиційно отримують виключно в відділенні банку, найчастіше, після тривалої і не дуже приємної процедури. Банки, в гонитві за збільшенням певних показників, наввипередки збільшували кредитну базу, спрощуючи процедуру отримання кредиту, особливо, для фізичних осіб. В першу чергу розвиток кредитування торкнулося споживчих кредитів. Для того, щоб процедура могла бути реально швидкої і займала менше півгодини західними банками була розроблена процедура так званого "​​скорингу", тобто, оцінка кожного позичальника за балами за певними шкалами. Така сумарна оцінка дозволяє буквально миттєво прийняти рішення про видачу кредиту або відмову, спираючись на кредитну історію даної людини.

Але зараз всі ці ж технології стали базовою опорою для розвитку онлайнового кредитування, яке ставати все популярнішим. Адже, як свідчать і маркетингові, і соціологічні дослідження, вся економіка і весь сектор продажів в РІТЕЙЛ стабільно і швидко переселяються в Мережу. І подібно до того, як зараз абсолютна більшість вже не хоче йти в магазин, щоб купити щось, крім продуктів харчування або предметів розкоші, точно так само і кредит для цих цілей будуть чекати тільки з Інтернету або.

Тим більше, що це зберігає ще й час, адже під час отримання кредиту онлайн можна займатися ще чимось корисним або цікавим, а не потіти під поглядом банківського клерка. Також можна звернутися за юридичною підтимкою в компанію УКРТРАСТ.
Отримати онлайн кредит на карту гранично легко - інформації для цього надається навіть значно менше, ніж при отриманні кредиту на ці ж цілі офф-лайн. Оцінка при цьому робиться, переважно з опорою на вищезгаданий скоринг. А й можливість відмови теж може істотно зростати. Як і у випадку зі звичайним кредитом, потрібно бути готовим до того, що банк може вимагати надання додаткових документів або навіть гарантій. Як правило, зараз це відбувається рідко, замість відмови часто слід пропозицію відвідати з документами найближчого відділення. Однак, дуже скоро, коли потік онлайнових кредитів таборі по-справжньому не масовим, а масованим, як авіаційний наліт, потрібно бути готовим до вимоги надати документи онлайн. Для цього достатньо турбуватися тим, щоб зісканувати і, якщо необхідно, нотаріально завірити електронні копії своїх документів.
 

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту