Фондовый магазин - Новини Зручність взуття Фондовый магазин - Новини Зручність взуття
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Зручність взуття

      Про важливість комфорту взуття вже складено безліч анекдотів. Як би це смішно не було, але помилки у підборі взуття люди часто-густо повторюють на протязі всього життя, з регулярністю один раз на два роки.
Що ж насправді необхідно знати для пересічної людини, яка, наприклад, збирається піти в туристичний похід та опинилася перед складним вибором взуття? Перш за все, вибір туристичного взуття залежить від пори року та прогнозу погоди,  адже комфорт для ніг під час навантажень - це заполука успішного походу. Так, консультанти магазину взуття modglam.com.ua рекомендують брати в похід взуття, яке вже носилося, адже нове, зазвичай, спочатку розтягується та може натирати ногу, а вже потім комфортно сідає та захищає стопу. Для цього потрібно взуття "розносити" кілька днів.
Також важливо звертати увагу на матеріали, з якого виготовлені трекінгові черевики. Космічний винахід дихаючої тканини GoreTex зробив справжній переворот в туризмі: мембрана пропускає вологу назовні і не пускає всередину. Тобто, коли нога пріє, піт виходить назовні та охолоджує черевик, але коли поміщується у воду, залишається сухим.
Не менш потрібно звертати увагу при купівлі взуття і на якість фурнітури: застіжок, гачків, шнурків і навіть устілки, адже вони повинні повторювати анатомію ноги. Ще досвідчені туристи завжди нагадують, що вибираючи розмір взуття, потрібно орієнтуватися не тільки на довжину стопи, а й на повноту, яка має свої три розміри.
    

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту