Фондовый магазин - Новини Девальвація і бізнес Фондовый магазин - Новини Девальвація і бізнес
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Девальвація і бізнес

      Від девальваційних процесів в Україні може виграти малий бізнес, який працює з відчизняними постачальниками. У час, коли імпортери нервово перераїовують собівартість товару, національні виробники комфортно збільшують долю на ринку.
За умов зростання вартості імпортної продукції, її відчизняні замінники стають привабливішими за рахунок цінової стабільності.
У невизначеній ситуації опинилився імпортоорієнований бізнес, який суттєво залежить від коливння курсу гривні до євро та долару США. Компанії, які, зазвичай, возять товари з Західної Європи, змушені піднімати ціни, оскільки ризикують залишитися без прибутку в кращому випалку, а то і зайти в мінус. Для прикладу, можна згадати виробників продукції з дерева, які повністю забезпечені відчизняною сировиною. Так, дерев’яні сходи львів можна замовити з Італії чи Німеччини, але ціна їх буде захмарна для пересічного споживача. В той же час український аналог, який нічим не посупається, можна замовити на 30, а тепер вже і на 50% дешевше.
До імпортозалежного бізнесу належить і продаж автомобільних шин, які зараз якраз користуються підвищеним сезонним попитом. Нажаль, тільки один Дніпропетровський завод гумових виробів "Сава" не може задовільнити попит кількістю та якістю, тож з'являються спеціалізовані інтернет-магазини шин, які пропонують привабливі ціни за рахунок прямих поставок.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту