Фондовый магазин - Новини Кризова інфляція Фондовый магазин - Новини Кризова інфляція
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Кризова інфляція

      Військово-політична криза в Україні повністю заполонила українські засоби масової інформації. Якщо раніше економічну кризу політики тільки прогнозували, економісти вже місяць як констатують. Увага ж населення поністю відвернута від економіки, а поступове зростання цін на деякі товари першої необхідності пояснюють сезонністю. Тим не менше, чергові антирекордні злети вартості долара США в обмінниках змушують замислитися над реальним станом економіки та фінансового сектору в країні. Незмінна ситуація поки на ринку послуг: організатори ціни піднімати не поспішають аби не програти конкурентну боротьбу. Це стосується як представників послуг В2В, як, наприкл економічна експертиза, так і регіональних підприємств, які надають послуги.
Ще з першими валютними каруселями у кінці лютого, коли гривня встановила історичний антирекорд у 11,50 гивень за долар США, імпортери стрімко почали піднімати ціни на свою продукцію. Найбільш наглядним стало подорожчення імпортних продуктів харчування у супермаркетах.
Ще одним рушієм інфляції є стрімке подорожчання паливно-мастильних матеріалів на 30%, яке нафтотрейдери пояснюють зростанням вартості долара, в якому вони проводять розрахунки. Цікаво зазначити, що поряд з курсовою нестабільністю гривні, ціни на нафту в світі впали на 5-10%, хоча ціни на автозаправних станціях в Україні суттєво не змінювалися.
 
криза

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту