Фондовый магазин - Новини Споживчий ринок Фондовый магазин - Новини Споживчий ринок
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Споживчий ринок

      Ринок споживчих товарів у період кризових ситуацій переживає, як правило, не найкращі часи. Тим більше зараз, в умовах можливого введення військового стану в Україні та агресії  зі сторони Російської Федерації.
Тим не менше, різкі стрибки курсу американського долара до української гривні стимулюють людей до купівлі імпортних товарів, які зробили логічний висновок про зростання вартості товарів, які імпортують з-за кордону. В першу чергу це стосується побутової техніки, 85% якої на споживчому ринку є імпортованою з країн західної Європи. Так, в кінці лютого, продажі в інтернет-магазинах різко зросли на 60%, хоча з підняттям цін поступово почали зменшуатися. Також зросли продажі в магазинах, які пропонують меблі європейського виробництва, напрыклад, mobster.kiev.ua, тим більше піднімати ціни менеджери не поспішають.
Що стосується ринку ретейлу, тут відмічається хвилеподібні скачки об’ємів продаж, залежно від напруженості політичної ситуації. Яскравим прикладом стали дні 19 та 20 лютого, коли після ескалації конфлікту на Майдані Незалежності в Києві почала поступати дезінформація про закриття автозаправних станцій та введення надзвичайного стану в Києві. Тоді покупці почали масово закуплятися продуктами в супермаркетах, змітаючи з полиць консерви, каші та товари першої необхідності.
 
споживчий кошик

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту