Фондовый магазин - Новини Кримська криза, ч2 Фондовый магазин - Новини Кримська криза, ч2
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Кримська криза, ч2

      Відразу в пам’яті вспливає спад у будівельній галузі в 2009 році, коли дев’яносто відсотків будівельних майданчиків завмерли в очікуванні позитивних зрушень на ринку первинної нерухомості та стабізації національної валюти. Тоді були гучні банкрутства, і натовпи невдоволених інвесторів, які не могли отримати свої кваадратні метри і кримінальні справи про шахрайство посадових осіб великих будівельних холдингів. Після відносної стабілізації на ринку впродовж останніх кількох років, ситуація знову на межі будівельного колапсу.
Тільки за останні три місяці пропозиція елітного житла в столиці зросла в шість разів, а кількість замовлень на будівництво нових індивідуальних будинків обчислюється одиницями. Також суттєво впав попит і на ексклюзивні дизайнерські рішення, як, наприклад, сад на даху чи дизайнерська італійська плитка Peronda.
Дестабілізованою та напруженою ситуація буде, відповідно до наших прогнозів, до повного вирішення кримської кризи та виборів президента в Україні. Якщо ж Російська Федерація відмовиться визнати волевиявлення українського народу легітимним, тоді слід чекати на подальшу ескалацію протистояння. В будь-якому випадку, професійні рішення уряду та стабілізація економічної ситуації можуть оживити будівельний ринок в країні. 

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту