Фондовый магазин - Новини Кримська криза, ч1 Фондовый магазин - Новини Кримська криза, ч1
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Кримська криза, ч1

      «Гроші люблять тишу», казав Маєр Ротшильд, засновник всесвітньовідомого династійного холдингу в країнах Західної Європи. Відповідно до цієї тези, основні фінансові потоки капіталу мають тенденцію до міграції з неспокійних країн та гарячих точок. Ситуація на Кримському півострові нагадує період Тихої Війни у 1940 році, коли фашистська Німеччина оголосила війну Франції та Великобританії, але активних дій не велося.
Тим не менше, на можливість активної фази українсько-російського протистояння в Автономній Республіці Крим моментально відреагували основні економічні індикатори відтоку капіталу в обох країнах - фондові та міжбанкові біржі. Так, одноденне падіння Української Біржі третього березня склало більше 12%, РТС впав більше 10%. Падіння пов’язане з дозволом Ради Російської Федерації використовувати Путіну збройні сили Росії на території України для захисту населення та стабілізації політичної кризи. Де-факто Державна Дума РФ оголосила війну Україні.
За таких умов, і в Україні, і на території Російської Федерації, почалася істерія в населення. Люди почали масово знімати депозит та переводити кошти з національної валюти у долари США та євро. В результаті масової купівлі валюти, на міжбанківському ринку і в Україні, і в Росії, національні валюти почали просідати по відношенню до долара. І хоча в Україні ситуацію на наступний день вдалося стабілізувати малими інтервенціями Національного Банку України, в Російській Федерацій Стабілізаційний Фонд змушений був продати аж 10 мільярдів доларів для недопущення подальшого росту курсу. Тим не менше, поступове зниження курсу російського рубля до американського долара продувжувалося весь тиждень. В той же час, українська гривня суттєво укріпила свої позиції, відігравши більше 70% падіння: з 11.50 грн/дол до 9.20. Це можна пояснити очікуванням українського ринку траншів Міжнародного Валютного Фонду (більше 10 млрд доларів), прямою фінансовою допомогою Євросоюзу (15 млрд євро) та безоплатною допомогою уряду США (1 млрд доларів). Зрозуміло, що за умов такого вливання валюти в економіку України, гривня не тільки стабілізується, а й суттєво відіграє своє лютневе падіння з 8.20 до 11.50 грн/дол. Результат також відіб’ється і на поведінці населення: банковский вклад почне знову користуватися попитом, в тому числі і в національній валюті, яка наповнить спраглу на кошти банківську систему. У Росії ситуація кардинально протилежна: світова ізоляція може призвести до чергового знецінення рубля та поглиблення кризи в банкіській системі..  

 
крымский кризис

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту