Фондовый магазин - Новини Нерухомість у вогні Фондовый магазин - Новини Нерухомість у вогні
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Нерухомість у вогні

      Ринок нерухомості в Україні переживає чергове потрясіння. Цього разу через революцію, яка спричинила курсову нестабільність української валюти.
Черговий виток напруження на ринку нерухомості, який і так помалу видужував після іпотечної кризи, додала Єврореволюція. Звичайно, за будь-яких кризових ситуацій, інвестори менш схильні вкладати гроші, а за умов падіння національної валюти - тим більше.
Найбільш складна ситація зараз на первинному ринку нерухомості, тож купить квартиру хмельницкий стане важче. Забудовники тимчасово припинили укладати договори купівлі-продажу цільових облігацій у національній валюті, оскільки обгрунтовано вбачають для себе ризики курсової нестабільності. Відповідно, забудовник може провести операцію в національній валюті та опинитися в збитках, оскільки до моменту отримання коштів на свій рахунок ціна квадратного метра у доларовому еквіваленті буде вища. Тоді фактично є шанс продажу нерухомості нижче собівартості, що становить суттєву загрозу для цілого будівництва. Схожу ситуацію ми спостерігали в кінці 2008 року, коли різкі курсові коливання заморозили 90% будівництва новобудов у країні. Повторення цього явища буде мати набагато серйозніші наслідки, оскільки ринок нерухомості ще до кінця не оговтався від попередньої кризи.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту