Фондовый магазин - Новини Обладнання магазину Фондовый магазин - Новини Обладнання магазину
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Обладнання магазину

      Зі збільшенням кількості торгівелих точок в населених пунктах, відповідно зростає конкуренція та мала б покращуватися якість обслуговування. Але, чомусь, очікування не підтверджується реальністю. За останні місяці, відповідно до внесених змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", від 11 серпня 2013 року, кількість торгівельних точок, які надають можливість розрахунків банківськими пластиковими платіжними картами. З одного боку, ці зміни пов'язані, в першу чергу, з обмеженням проведення готівкових операцій до 150 тисяч гривень, тож виглядають доречними. З іншого боку, Національний Банк України старається мінімізувати готівкові розрахунки для зменшення кількості паперових грошей в обігу для оптимізації затрат на їх підтримку. Цікаво, що для виконання цього Закону, щомісячні витрати підприємців зростуть на 20-30 гривень за оренду розрахункового терміналу. Але це можна змінити, зобов'язавши банки надавати термінал для безготівкових розрахунків банківським пластиком безкоштовно. Також багато компаній, які продають інші товари для ведення роздрібної торгівлі (касові апарати, принтери штрих-кодів TSC TTP-244 Plus) можуть надавати, в партнерстві з банками, безвідсоткове кредитування на придбання обладнання.
Взагалі, проведення розрахунків банківською картою є дуже зручним і для клієнта, і дляпродавця. Клієнт завжди може контролювати свої витрати відповідно до касового чеку, а продавець ніколи не зможе "забути" повністю дати решту.
Безготівкові платежі допомагають податковим органам перевірити витрати платника податків та співставити за потреби з річною декларацією. Це однозначно покращить правдивість наведених річних доходів та підвищить свідомість громадян вцілому.     

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту