Фондовый магазин - Новини Динамічний дизайн Фондовый магазин - Новини Динамічний дизайн
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Динамічний дизайн

      Коли в помешканні роблять ремонт, завжди здається, що результат залишиться надовго, років на десять, як мінімум. Але що робити, коли дизайн окремих кімнат просто "приївся" і хочеться кардинальних змін? Зрозуміло, що наново все переробляти це нераціонально, але є хороший вихід. Переклеїти шпалери в кімнаті - це питання кількох днів, адже для поклейки нових шпалер, достатньо зняти старі, а стіни додатково готувати для цього не потрібно. Навіть більше: хороший майстер може наклеїти шпалери настільки акуратно, шо напіть не потрібно виносити з кімнати меблі, достатньо тільки дати доступ до стін.
Останнім часом популярними стають фотошпалери: коли за допомогою спеціального принтера наносять фотографію прямо на шпалери. Звичайно, попередньо потрібно заміряти висоту стін, аби чітко відрізати зайве та гарно підігнати малюнок. Замінити такий малюнок можна так само легко, переклеївши його на новий або на фотошпалери з квітами. Головне - мати бажання та навіть невелику суму грошей. 
Ще одним оригінальним та недорогим варіантом кардинальної зміни дизайну - це нанесення дизайнерської плівки на скляні панелі, що називається скіналі. Дуже важливо, що замінити дизайнерську плівку надзвичайно просто. Для цього необхідно лишень зняти панель, віддерти попередню плівку і акуратно приклеїти нову. Головне, аби між плівкою та скляною панеллю не було повітряних пухирців. Панелі скіналі дуже популярні на кухні, встановлюються між робочою поверхнею та кухонною стінкою. Швидка процедура монтажу та демонтажу дозволяє оновити кухонний інтер'єр буквально за кілька годин.   

 
фотошпалери

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту