Фондовый магазин - Новини Підкорення Карпат ч2 Фондовый магазин - Новини Підкорення Карпат ч2
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Підкорення Карпат ч2

      Після прибуття автоколони в населений пункт Верховина, учасники автомобільного сходження на гору Піп Іван Чорногірський облаштували привал, аби перекусити та прокласти детальний маршрут підйому на гору. В цій нелегкій справі допоміг місцевий житель, який за допомогою GPS-навігатора швидко розставив контрольні точки на карті та пояснив водіям нюанси автомобільного сходження на гору. З перших слів стало зрозуміло, що далеко не всі повнопривідні автомобілі зможуть подолати перешкоди в підніжжі гори. Тому учасники вирішили залишити на автозаправній станції частину залізних коней з найменшою прохідністю.

Контигент любителів повнопривідних автомобілів здивував різноманітністю: від менеджера логістичної компанії http://neolit.ua/mezhdunarodnye_gruzovye_perevozki, до власника мережі супермаркетів. Важливо також окремо згадати і про екіпірування учасників. Оскільки більшість автомобілістів були з сім'ями, організатори рекоментдували взяти весняний одяг для дітей, аби ті не змерзли в горах.

Після привалу та вирішення організаційних питань, колона почала рух до підніжжя гори. Найскладнішу ділянку з ровами вдалося подолати дуже малій кількості позашляховиків, тож частині учасників довелося продовжити сходження на гору пішки. Тим не менше, абсолютно всі дісталися вершини та організували пікнік.
 
піп іван

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту