Фондовый магазин - Новини Київ барикадний Фондовый магазин - Новини Київ барикадний
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Київ барикадний

      Барикади в центральній частині столиці України, Києві, вже встигли за два місяці стати не тільки фортифікаційною спорудою Майдану Незалежності, а вже і вносять неповнорний антураж центральноєвропейському місту. Так, у вихідні на Майдані Незалежності крім мітингувальників можна побачити і велику кількість туристів, які роблять незабутні фотографії біля барикад у уентрі столиці. Як би це дивно не було, але саме на забарикадованій території найекстримальніша молода пара навіть встигла одружитися. Звичайно, для багатьох така дивакуватість балансує на межі з маразмом, але оригінальні молодята вважають свій вчинок оригінальним.
Зводилися куріплення нашвидкуруч, в основному з підручних металоконструкцій, які на той час були на Майдані Незалежності. Так, у хід активно йшли лавки, огорожі та елементи каркасу новорічної ялинки, яка де-факто  і стала причиною нічного розгону демонстрантів у ніч на 30 листопада. У хід активно пішов і металічний паркан, який огороджував ялинку. До речі, замовити якісний забор цена можна на сайті магазину.
Саме після цього, побоюючись чергового нападу правоохоронців, люди почали зводити фортифікаційні споруди навколо Майдану Незалежності. Нажаль, правоохоронці висновків зовсім не зробили, і спроби розігнати демонстрантів на вулиці Грушевського призвели до зведення чергової ешалованої системи барикад. Зрозуміло, що якби спроб розігнати мітингувальників не проводилось, фортифікаційні споруди за межі Майдану Незаленості не розросталися б.      

 
барикади

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту