Фондовый магазин - Новини Гроубокси Фондовый магазин - Новини Гроубокси
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Гроубокси

      У сучасному побуті професійних садівників та любителів з'явилося слово гроубокс або ж його похідне - міні гроубокс. Це слово означає міні- теплицю, яка легко може бути встановлена ​​в домашній обстановці. Зазвичай гроубокса створюються власноруч, але, якщо Ви не хочете займатися цим процесом або у Вас просто немає на це часу, то Ви можете придбати міні-теплицю в спеціалізованому магазині.
Площа гроубокса варіюється від половини квадратного метра (для невеликих кімнатних рослин) до чотирьох квадратних метрів (для декількох великих кімнатних рослин). Така теплиця обов'язково має внутрішнє світловідбиваюче покриття, щоб вступник світло ефективно поширювався серед всіх рослин, які виростають у Вашій міні- теплиці. Зазвичай це покриття робиться з пінофола, який складається з шару поліетилену, покритого з одного або двох сторін високоякісної алюмінієвої плівкою.
Сучасний гроубокса оснащується освітлювальної та вентиляційної системами. Ви, звичайно, можете придбати його і без цих систем , але тоді Ваші рослини просто загинуть. Будь-якій рослині необхідний постійний джерело світла, тепла і повітря, який насичує його необхідною енергією для подальшого росту і розвитку. Конструкція теплиць передбачає установку всіх цих систем, а також датчиків вологості, температури і системи светоізоляціі. Для освітлення в гроубоксі рекомендується використовувати такі типи ламп: ДНАТ 250-1000 ват, ЕСЛ і ЛДС . Лампи ДНАТ 250-1000 ват вважаються найефективнішими, економічними та екологічними для Ваших рослин. Спектр їх світла найбільш наближений до сонячного та сприяє якісному зростанню Ваших рослин. Система вентиляції повітря в гроубокса встановлюється на вдув і видів . Це дозволяє підтримувати постійну циркуляцію чистого повітря в теплиці і забезпечить Вашим рослинам сприятливі умови для розвитку.
Гроубокса відмінно підходить для вирощування практично будь-яких рослин в побутових умовах. Його легко переміщати, він не вимагає багато місця, а також якихось спеціальних навичок або умінь з догляду. Він досить простий в експлуатації, якщо Ви придбали вже готову теплицю в магазині. Все, що Вам необхідно, це регулювати температуру, освітлення і подачу повітря в гроубокса за допомогою різних автоматичних систем.
Придбати постельное белье можна в інтернет-магазині
La Scala http://www.lascala.ua/. Цей магазин пропонує широкий асортимент сатину для всіх видів постільної білизни. Тут Ви знайдете ексклюзивні тканини від провідних виробників, а також дизайнерські комплекти, які можна використовувати в святкових цілях. Вся продукція цього магазину сертифікована і має гарантією.
       

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту