Фондовый магазин - Новини Організація заходів Фондовый магазин - Новини Організація заходів
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Організація заходів

      Напевно, кожній діловій людині, так чи інакше, доводилося стикатися з необхідністю замовляти конференц-сервіс під ключ: послуги такого роду сьогодні більш ніж актуальні, оскільки будь-яка динамічно розвивається час від часу відчуває потребу в проведенні виїзних заходів. Формат і тематична спрямованість події , а також його масштаб можуть бути будь-якими - від виїзних нарад і переговорів, для організації яких потрібна лише наявність невеликого конференц-залу або кімнати для переговорів, а також своєчасний трансфер і зручне розміщення всіх учасників, до семінарів і конференцій, в яких беруть участь сотні людей. Знаковою була конференція компанії Лінеа тре linea tre, участь в якій прийняло 100 чоловік.
Незважаючи на гадану простоту, організація заходів (особливо великомасштабних) - справа непроста і часто вимагає залучення фахівців.
Навіть коли мова йде про невеликий корпоративному святі, необхідно заздалегідь подбати про складання програми заходу, затвердження списку учасників, оренду необхідного для його проведення приміщення разом з усією супутньою апаратурою. Але і це ще не все: учасників заходу необхідно спочатку доставити на місце його проведення, заздалегідь забронювати місця для розміщення, організувати харчування і вирішити ряд інших важливих питань, пов'язаних із забезпеченням певного рівня побутового комфорту. Окремо слід розрахувати бюджет проекту, обговорити і затвердити його разом із замовником, а також знайти найбільш ефективні та економічно доцільні варіанти вирішення всіх поточних питань. Справитися з цілою низкою настільки об'ємних завдань попросту неможливо, не маючи за спиною певного практичного досвіду і багажу професійних знань. Тому конференц-сервіс під ключ завжди є більш зручним і вигідним варіантом, ніж спроби організувати захід своїми силами.
Якщо ваша компанія має потребу в послугах фахівців даного профілю (наприклад, намічається корпоративних свято, назріває необхідність проведення тренінгу або семінару, готується презентація нової продукції тощо), звертайтеся до тих, у чиїй репутації ви не сумніваєтеся. Вивчіть рекомендації та відгуки клієнтів, адже організація заходів - справа педантичне і непросте, тому помилка в підсумку може вилитися в збитки і розчарування.
За допомогою Української туристичної компанії ви зможете провести будь-який захід бездоганно!
 

 
конференция

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту