Фондовый магазин - Новини Сепаратизм: бюджет Фондовый магазин - Новини Сепаратизм: бюджет
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Сепаратизм: бюджет

      Найважливішим завданням новоствореної гіпотетичної країни, Західно-Української Республіки, є наповнення бюджету. Відповідно до наведеної нижче діаграми, чітко видно наведені статистичні дані по відношенню сплачех платежів до державного бюджету (позначено жовтим) України до отриманих дотацій від держави (позначено синім). Аналізуючи діаграму, можна сміливо говорити про передумови банкрутства, оскільки тільки рівненська та львівська області можуть забезпечити свої ж витрати. Решта п’ять областей забезпечують до надходень до державної казни менше 20% від дотацій, які вони отримують. 
За таких умов, новоствореній владі вкрай необхідно шукати додаткові шляхи наповнення державної казни новоствореної держави. Для цього необхідно буде приймати непопулярні фіскальні рішення, інакше банкрутсво наступить миттєво.
Звільнення більшої половини державних чиновників, працівників освіти, силових структур і оорони здоров’я може суттєво покращити затратну частину. Але з’явиться величезна кількість безробітних, яка до наявних 20% сміливо додасть ще 5-7.
Додатковим джерелом наповнення бюджету може стати скасування спрощених систем оподаткування та податкових пільг. Приватні підприємці не зможуть більше платити єдиний податок, а будуть зобов’язані сплачувати податки з прибутку. Останній податок, до речі, так само, ймовірно, доведеться підняти з 15% до 20-25%.
Контроль за господарською діяльністю інтернет-магазинів, в тому числі одягу та запчастин буде посилено. Усі он-лайн операції з продажу одягу, як, наприклад, в інтернет-магазині globalcars.com.ua, будуть відслідковуватися податковими органами.
Оподаткування доходів фізичних осіб так само повинно контролюватися, а податок стягуватися. Так, усі валютні перекази фізичних осіб будуть строго контролюватися і підлягатимуть негайному оподаткуванню по ставці 15%.
Тепер, після введення такої кількості непопулярних рішень для наповнення бюджету новоствореної країни, можна тільки уявити кількість невдоволених лікарів, держслужбовців, приватних підприємців та родичів заробітчан, які виходять на «майдани» та вимагають приєднання назад до України.
 
надходження до бюджету

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту