Фондовый магазин - Новини Євромайданування: політика, естрім та бізнес. Ч4 Фондовый магазин - Новини Євромайданування: політика, естрім та бізнес. Ч4
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Євромайданування: політика, естрім та бізнес. Ч4

      Не вдаючись в подробиці тижневого протистояння, економіка західної та частково центральної частини країни фактично завмерла. Величезна кількість працівників приватних підприємств, в кращому випадку, беруть відпустку, в гіршому - просто, прикриваючись страйком, не виходять на роботу.
Фінансові ринки на масові заворушення реагують моментально. Меньше, ніж за тиждень, національна валюта, гривня, впала з рівня 8,2 до 8,5 грн/долар США, тобто майже на 4%. Ажіотажу додала активна скупка валюти населенням, адже, боячись непередбачуваних наслідків, люди почали масово закривати гривневі депозити в банках та переводити заощадження у долари. Нажаль, оскільки ефіри провідних телеканалів переповнені трансляціями з майданів та заворушень, службовці нацбанку не мають можливості виступити та провести роз'яснювальну роботу з населенням стосовно курсової стабільності національної валюти.
Український фондовий ринок за тиждень силового протистояння відреагував сильним падінням. Так, індекс Української Біржі опустився майже на 10% за 5 робочих днів. Інвестори масово зливають ліквідні активи та в подальшому купують валюту. Найвідчутніше просіли акції фінансового сектору: Аваль та Укрсоц. По цінним паперам другого ешалону особливої активності не спостерігалося. Запчастини, за даними сайту razborka-bus.com.ua теж стали купляти менше.
Не менш драматичною є і ситуація на ринку нерухомоті. Так, управляюча компанія Драгон заявила про продаж фонду нерухомості. Учасники зреагували на новину досить мляво, але вихід крупного гравця вплине на ринок суттєво: по-перше, вихід означає неприбутковість напрямку, що вплине психологічно, а, по-друге, активи фонду наситить ринок пропозицією, що суттєво може вплинути на ціноутворення.
Подальше протистояння в центрі столиці може суттєво пригальмувати і ділову активність у країні, і економіку вцілому. Тож, чим швидше відбудуться перемовини та досягнуті компроміси між владою та опозицією, тим менше шансів початку стагнації економіки та подальшої девальвації національної валюти.
 
 
  

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту