Фондовый магазин - Новини Форекс vs УБ Фондовый магазин - Новини Форекс vs УБ
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Форекс vs УБ

     

Одне з найважливіших запитань, яке виникає у інвестора-початківця, це вибір інструментів інвестування і торгівлі: валютні пари на Форексі чи акції українських підприємств на Українській Біржі. Зрозуміло, досвідчені трейдери успішно управляють багатьма рахунками та використовують практично всі можливі інструменти, які доступні сьогодні на ринку. Для новачків питання вибору інструменту торгівлі є найважливішим першим кроком. Щоб порівняти роботу на Форексі з Українською Біржою, варто проаналізувати кілька важливих аспектів: захист капіталу, доступність торгівлі, ліквідність ринку та можливість аналізу, оподаткування прибутку (перенесення збитків на наступні періоди). Для зручності, у порівнянні використаємо валютну пару євро/долар та індекс УБ за останні 2 роки.

Ще не пройшло і року, як компанія MMCIS активно піарилася на телебаченні, але після численних відмов на вивід зароблених трейдерами коштів, скомпрометувала не тільки себе, а й торгівлю на ринку Форекс в Україні вцілому. Причиною цьому може бути стандартна схема роботи пересічного форекс брокера: замість виходу на міжнародний ринок, він або укладає угоди між своїми клієнтами для максимізації свого прибутку, або просто банально чекає, поки клієнт "злиє" депозит, як в ломбарді, адже 80% початківців саме так і робить. Коли ж клієнт отримує надприбуток і хоче вивести кошти, йому спочатку затримують виплату, а потім мотивують блокування рахунку та повертають внесений депозит. Тож перед початком торгівлі варто почитати відгуки на форумах про роботу компанії-посередника. Що стосується торгівлі на Українській Біржі, то клієнт має доступ безпосередньо до біржі, минаючи посередника, тож усі зароблені гроші автоматично в рамках депозитарної системи зберігаються на рахунках трейдерів.

Доступність торгівлі зазвичай визначається звичайним доступом до інтернету, хоча у випадку його відсутності, клієнт може по телефону давати розпорядження зняти/поставити заявки своєму брокеру на УБ, оскільки біржа працює тільки в робочий час. Форекс же ж працює цілодобово у робочі дні, тож телефонну заявку в будь-який час подати неможливо.

Валютна пара євро/долар є беззаперечним лідером ліквідності. Що стосується індексу УБ, тут можуть виникнути проблеми, особливо в останні 2 роки, коли ліквідність українського ринку впевнено прямує до нуля. Тим не менше, вибрати кілька ліквідних акцій з індексного кошику УБ таки можна. Що стосується прогнозування, то, відповідно як і ліквідніть, найкраще для технічного аналізу підходить валютна пара євро/долар.
Саме оподаткування кожної прибуткової операції на українському фондовому ринку брокерами стало причиною відтоку капіталу з УБ вже третій рік поспіль. Нажаль, бездумне прийняття регулюючих нормативних атів НКЦПФР налякало приватних інвесторів, залишивши на фондовому ринку маркет-мейкерів та юридичних осіб. Оподатковувати доходи на ринку Форекс в Україні потрібно самостійно керуючись Податковим Кодексом. Ставка податку складає 15% від отриманого прибутку.

 

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту