Фондовый магазин - Новини Фінансова грамотність Фондовый магазин - Новини Фінансова грамотність
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Фінансова грамотність

      Про важливість фінансової грамотності населення вперше ми почули у 2008 році, якраз напередодні глибоких кризових явищ у відчизняній економіці. Адже саме коли американська національна валюта оцінювалася в обмінниках у 4,75 гривні, в усьому світі вже широким кроком ширилася велика фінансова криза. Аналітики застерігали населення від обтяжливих кредитів у іноземній валюті, адже ситуація в економіці України була дуже нестабільна: величезне негативне торгівельне сальдо свідчило, що країна експортує в рази меньше товарів (у еквіваленті грошової виручки), ніж імпортує з-за кордону. За таких умов  створюєтьбся штутчний дефіцит валюти на міжбінківському валютному ринку, що, в свою чергу, підігріває валютний курс. Результат не змусив довго чекати: вже у кінці вересня 2008 року курс американського долара до української гривні вибухнув вдвічі: з 4,75 до 10,50 гривень за долар.
Від такого ривка фактично програли всі: українська економіка продемонструвала спад валового внутрішнього продукту, фізичні та юридичні особи, які мали валютні запозичення в банках, опинилися на краю прірви. Нажаль, з досвіду цієї кризи мало хто зробив правильні висновки. Саме тому потреба ліквідації фінансової безграмотності сьогодні є нагальною.
Для прикладу, можна згадати одного фермера, який вирощував овочі тепличним способом. Раніше свою продукцію він збував виключно на оптових ринках. Під час проходження навчання, йому підказали, що усі продукти харчування можна маркувати та збувати у супермаркеті. Звичайно, у великі супермаркеті попасти важко. Тому було прийнято рішення співпрацювати з мережею м'ясних магазинів та зареєструвати торгівельну марку органичні продукти харчування.
Для боротьби з цією проблемою провідні бізнес школи об'єднали свої зусилля з уровими структурами та маркетинговими агенціями. У результаті Національний Банк України безкоштовно надає бізнес школам своїх спеціалістів, які викладають базові курси фінансової грамотності. Крім питань роботи з валютою, фахівці описують державні інвестиційні інструменти з фіксованою дохідністю та акцентують увагу на простоті їх придбання фізичнми особами. Маркетингові агенції широко розповсюджують у мережі інформацію про ці програми МВА зі знижкою та допомагають набирати бізнес школам слухачів. Держава ж, завдяки власним фахівцям, приховано агітує населення вкладати кошти в державні облігації та депозитні сертифкати. В свою чергу, слухачі отримують максимально наповнений курс МВА зі знижками на рівні викладання провідними фахівцями Національного Банку.
Саме таке, всебічно синхронізований та недороге бізнес навчання почало користуватися широкою популярністі серед представників середнього класу. Від такої синергічної співпраці виграють абсолютно всі учасники, і найголовніше, що саме такий формат навчання дозволяє викорінити фінансову безграмотність населення. 
  

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту