Фондовый магазин - Новини Вартість ремонту Фондовый магазин - Новини Вартість ремонту
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Вартість ремонту

      Рано чи пізно, кожна людина стикається з потребою організувати ремонт у помешканні. Не важливо, чи це заміський будинок, чи дача, чи квартира у багатоповерховому будинку. Як би це дивно не було, але проблеми, з якими доводиться стикнутися, у всіх однакові. Різниця полягає тільки у масштабності та об'ємі.
Так, підбір керамічної плитки, побутової техніки, пластикових вікон, паркету та інших матеріалів проходять абсолютно всі, хто взявся за ремонт. Різниця полягає виключно в об'ємі замовлення: у однокімнатну квартиру потрібно два вікна, а в заміський будинок 20 вікон. Те саме стосується і сантехніки, і побутових електроприладів. Також не варто забувати і про забезпечення будинку незалежим електропостачання, з вибором яких допоможе дизель генераторы wilson высокого качества.
Цікаво, що підбір будівельних матеріалів, побутової техніки та меблів можна повністю віддати в аутсорсинг - домовитися з дизайнером про повний підряд в ремонті. Це дуже дороге задоволення, тож до загального кошторису варто відразу додати порядка двадцяти відсотків зверху. Але в цьому випадку можна бути цілком спокійним стосовно гармонічності інтер'єру, якості підібраних будівельних матеріалів та якості виконаних робіт.
Більшість людей самі "керують парадом", але як показує практика, вони витрачають на 150-300% більше свого часу, ніж професійні дизайнери.  

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту