Фондовый магазин - Новини Чергове падіння Фондовый магазин - Новини Чергове падіння
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Чергове падіння

      Вже традиційними стали щорічні спекуляції стосовно можливого дефолту США. Ринки стрімголов обвалюються, аналітики підливають масла до вогню апокаліптичними прогнозами постдефолтного світу. Весь світ затамував подих в очікуванні ров'язки великої політичної битви: президента США Барака Обами та республіканців-конгресменів. Питання актуальне для всіх, особливо для тих, в кого депозиты в доларах США.
Причини битви.
Барак Обама у своїй передвиборній програмі пообіцяв народу США докорінно реформувати систему охорони здоров'я. Звичайно ж, ця реформа потребує суттєвих затрат з бюджету, який і так фінансує численні військові кампанії Білого Дому та зализує рани банкам, які ще оговтуються від іпотечної кризи 2007 року. Обама, який сповідує цінності демократичної партії, натомість пропонує зменшити військовий бюджет та скоротити кількість військових. Конгресмени-республіканці, які, до слова, мають більшість в американському конгресі, просять президента призупинити реформування системи охорони здоров'я та не зменшувати фінансування армії.
Військові маневри.
Конгрес США відмовився приймати, подиний Обамою, бюджет, що залишило бюджетні установи де-факто без грошей. Наслідком столо закриття урядових будівель в США та за їх межами (посольства). Така демонстрація конгресменами зубів президентові щотижня коштує 0,25% ВВП США. Конгрес дає зрозуміти, що попереднього разу підняв планку дежавного боргу США не через свою слабкість, а з міркувань уникнення дефолту.
Прогнози вирішення.
Обама не здається і не здасться. Передвиборча програма для ного важлива, якщо він піде на поступки - продемонструє свою слабкість. Сенатори теж просто не піддадуться на вмовляння президента прийняти бюджет і підняти планку боргу. Однозначно, до дефолту вони не доведуть, але нерви потріпають. З бюджетом буде досягнуто компроміс, верхню планку боргу сенатори піднімуть після 10 жовтня. І знову ринки підуть в ріст.

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту