Фондовый магазин - Новини Енергозбереження Фондовый магазин - Новини Енергозбереження
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Енергозбереження

      З подорожченням енергоресурсів зростає і вартість комунальних платежів. Щомісяця, коли людина оплачує чергові рахунки за спожиту електроенергію, тепло, газ та воду, закрадається думка, як зменшити витрати. Нажаль, в більшості випадків, думки до конкретних дій не доходять. Якщо ж таки власник немалого рахунку таки вирішив зменшити суму щомісячних платежів, тоді варто почати з енергоаудиту. Не потрібно викликати спеціаліста з тепловізором - вартість послуги з легкістю перекриє зекономлену на опаленні різницю на кілька років.
Аудит варто почати з найбільш проблемних, з точки зору тепловіддачі, місць - дах та вікна. Якщо ж мова йде про багатоквартирний будинок, то тут мова йде виключно про вікна. Вибір вікон - справа не проста, для цього варто вивчити пропозицію. Найкраще зберігають тепро вакуумні багатокамерні вікна, але найпопулярнішими через ціну є однокамерні пластикові вікна. Звичайно, двокамерні склопакети мають нижчу тепловіддачу, але враховуючи співвідношення кількості заощаджених на енергозбереженні коштів до різниці цін двокамерного та однокамерного склопакету, вибір припаде на однокамерне вікно. Детальніше про вакуумні вікна можна дізнатися тут.
Підібравши енергозберігаючі вікна, можна сміливо рухатися далі, адже крім витрат на опалення, існують і рахунки за спожиту електроенергію. В цьому напрямку енергоаудит потрібно вже проводити самостійно і керуватися логікою: які прилади найбільше використовують електроенергію. Спочатку потрібно зрозуміти поняття потужності електроприладу і помножити на час його використання на місяць. До таких приладів належать: холодильник, телевізор, пральна машинка, мікрохвильова пічка.
Для того, аби зменшити споживання електроенергії холодильником, раз на місяць його потрібно розморожувати, аби лід, який часто намерзає на фреонових випаровувачах, не зменшував їх тепловіддачу. Також при купівлі холодильника, варто звертати увагу на його енергозберігаюче маркування (А, В, С). Ми рекомендуємо звернути увагу на холодильники bosch та холодильники indesit.
Решта новітніх електричних приладів так само має схоже енергозберігаюче маркування, на яке варто звертати увагу.
Окремо можна також згадати про освітлення, оскільки звичайні лампи розжарювання - це вже застарілі технології. Сьогодні є безліч енергоощадних ламочок, зокрема світлодіодні та галогенні, які так само допоможуть зменшити розхід електроенергії в помешканні.  

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту