Фондовый магазин - Новини Факторингові операції Фондовый магазин - Новини Факторингові операції
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Факторингові операції

      На українському фінансовому ринку підприємства все частіше користуються послугами факторингових компаній. Спектр послуг, що надаються розширюється і вдосконалюється з кожним днем. Також кількість офіційно зареєстрованих факторингових компаній стрімко зростає. Це обумовлено тим , що процес факторингу є особливо вигідним при веденні економічної діяльності з іноземними контрагентами .
Фінансова послуга - це будь-яка операція , вироблена з фінансовими активами , яка здійснюється за рахунок третіх осіб або за власний рахунок. У певних , передбачених законодавством випадках , фінансові операції можуть здійснюватися шляхом залучення активів від інших осіб. Це робиться для того , щоб отримати прибуток або зберегти реальну вартість фінансових активів . Переуступка боргу в Україні є фінансовою операцією. Така фінансова операція найчастіше тісно пов'язана з факторингом. Одним з найпопулярніших схем є купівля боргу компаній, що займаються міжнародними контейнерними перевезеннями. Для зручності купівлі  контейнера, замовник просто купує борг компанії та переуступає третій особі.

Факторинг - це придбання права вимоги по виконанню зобов'язань в грошовій формі за надані послуги або поставлені товари. Факторингова компанія повністю бере на себе ризик , пов'язаний з виконанням таких вимог. Також з моменту підписання договору факторингу всі обов'язки з прийому платежів переходять до компанії - фактору.
Факторингові операції відрізняються від заставних тим , що в їх основі лежить передача кредитором права вимоги компанії фактору , яка в свою чергу має право вимагати повернення грошей від боржника .
Найчастіше учасниками факторингових операцій є:


Факторингова компанія (у деяких випадках - представник відділу факторингу в банку) - офіційно зареєстрована спеціалізована фірма , яка отримує товарні накладні , рахунки- фактури або які-небудь інші документи , які підтверджують факт поставки товарів або надання послуг у своїх клієнтів ;


Клієнт , можливо кредитор або постачальник послуг і товарів ;


Боржник - фірма , компанія або підприємство , що отримала даний товар або послугу.


Операції з факторингу можуть бути :


Внутрішні (якщо покупець і постачальник є резидентами однієї країни ) ;


Зовнішні (якщо клієнт і контрагент проживають на територіях різних країн). Такий вид операції називається міжнародним факторингом .


У найбільш вигідному світлі факторинг виступає у фінансових послугах саме в угодах з іноземними компаніями.

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту