Фондовый магазин - Новини Ритуальний бізнес Фондовый магазин - Новини Ритуальний бізнес
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Ритуальний бізнес

      Ритуальні послуги вже давно стали ласим шматочном комерсантів. Так само, як людям притаманно хворіти, на чому заробляють фармацевти, усі колись ми відійдемо на той світ. Але які витрати можна очікувати у зв'язку з похованням, наприклад, старших родичів?
Менше року тому Дніпропетровськ сколихнув незвичайний скандал, який переріс у протестну акцію. Тоді комунальне підприємство монополізувало ринок ритуальних послуг, взявши в підпорядкування основні кладовища міста. Відповідно дозволи на захоронення видавалися тільки тим процесіям, які заплатили завищену вартість захоронення. Інакще міліцейський кордон просто не допускав процесію до місця захоронення. Скандал підняв на вуха і прокуратуру області, і антимонопольний комітет, які почали вникати в суть проблеми.
Ця історія тільки черговий раз підкреслює надзвичайну дохідність галузі ритуальних послуг: сьогодні на цьому ринку конкуренція настільки велика, що звичайні маркетингові заходи вже мало хто з підприємств використовує. В цей же час набирають оберти нестандартні варіанти просування ритуальних послуг: у Києві це використання інтернет реклами та просування сайтів у мережі; в Донецьку - нестандартна соціальна реклама, яка з біг-бордів "закликає" частіше палити та вживати алкоголь, оскільки служба ритуальних послуг чекає на наступного клієнта; у Львові під моргами роздають візитки з пропозицією ритуальних послуг працівники фірм, які їх надають та интернет-магазин аюрведы. Часто доходить навіть до маразму: родичу важкохворої людини, яка ще жива, пропонують скористатися послугами ритуальної фірми. Варто також підкреслити, за що така конкуренція. Для прикладу, у Львові повна вартість організації похорону становить в районі однієї тисячі доларів, звичайно, з певним відхиленням в обидва боки.
Доцільно також згадати і про штучні бар'єри, які створені для ускладнення виходу на ринок нових фірм, що надають ритуальні послуги в Києві. Так, аби зареєструвати підприємство, необхідно в обов'язковому порядку отримувати щоразу дозвіл на захоронення безпосередньо на кладовищі. Відповідно саме на цьому етапі і можуть виникнути неочікувані бюрократичні перепони: спеціально завищена ціна місця для захоронення, неадекватна ціна копання могили (може сягнути однієї тисячі гривень).
В той же час набагато доцільніше домовлятися самим родичам померлого напряму, і з адміністрацією кладовища, і з ритуальним підприємством.    

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту