Фондовый магазин - Новини Мбарару, Уганда Фондовый магазин - Новини Мбарару, Уганда
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Мбарару, Уганда

      Уганда - африканська держава, жителі якого до цих пір знаходяться у владі забобонів і передають з покоління в покоління містичні і кровожерливі міфи. Це територія диких заповідників і комфортних готелів на озері Вікторія, країна, що надає туристам всілякі види відпочинку, завдяки чому знижки на гарячі тури до Уганди користуються величезним успіхом. Якщо вам подобаються африканське сафарі і парки природи, то краще місця на Землі не знайти.
Шанувальників екзотичних турів і дослідників таємниць Африканського континенту притягує на землі Уганди бажання випробувати гострі відчуття, адже в жодному зоопарку світу неможливо побачити таку кількість диких і небезпечних тварин в їх природному середовищі існування. Масивний носоріг, за популяцією якого ретельно стежать вчені, крокодили, леопарди і антилопи чекають мандрівників в саванах, за якими можна проїхати під час пізнавальних екскурсій.
Мбарара - це невелике місто на заході країни, заснований ще в XVI столітті, в ті часи, коли основну етнічну частина цього регіону становили жителі африканського королівства Анколе, залежного від Буганди. Більшість архітектурних споруд тут мають сучасний вигляд і повністю відповідають уявленням європейців про комфорт. З старовинних споруд можна відзначити католицький собор, споруджений у XIX столітті, і будівля університету, де знаходяться єдині в країні ескалаторні сходи і путевые стены.
Що знаходиться на самому екваторі Мбарара приваблює туристів недорогими цінами в готелях і доброзичливістю місцевих жителів. Тут досить м'який клімат, що дозволяє любителям дикої природи відвідувати національні парки, розташовані неподалік від міста. Це заповідник озера Мбур, Кібале-форест, що представляє собою справжній екваторіальний ліс, і парк Рувензорі із засніженими горами, в яких бере початок річка Семліки - один з приток Нілу.
Гірські ландшафти озера Мбур є місцем розташування одного з круп заповідників країни, куточка дикої природи, прихистив тисячі видів птахів і диких мавп, бегемотів, що ховають своє сите тіло в озерній гладі, і зубастих крокодилів. По території заповідника можна здійснити екскурсію на каное, помилуватися папірусом, побачити стада антилоп, що прийшли на водопій, що полюють гепардів і довгоногих марабу, що стоять в очереті.
До Уганди туристи прилітають через великий аеропорт міста Ентеббе, звідки потім добираються в Мбарара, щоб відвідати другий за популярністю в країні національний парк Кібале - темний дощовий ліс, постійно шумлячий і наповнений екзотичної життям - крихітними стрекотливих істотами, що ховаються за ліанами і листям. Тут знаходяться болота, на яких живуть мавпи і рідкісні для Африки сині птахи Great Blue Turaco.
Рувензори - це легендарна частина Уганди, яка приваблює небезпечним сафарі авантюристів і любителів гострих відчуттів, які купують у місцевої влади дозвіл на полювання. Проїжджаючи уздовж буйних заростей по звивистій дорозі, туристи часто фотографують величезних слонів і носорогів, спостерігають за левами і чекають, коли на горизонті з'являться солом'яні дахи мазанок, в яких живуть африканські пігмеї - найменші жителі нашої планети.
Недорогий відпочинок у Мбарара, без сумніву, сподобається шукачам пригод, котрі збираються назустріч невідомості на край світу. Як і дешеві тури в Бурунду, такі поїздки обходяться недорого, але сповнені яскравих вражень і приголомшливих зустрічей з представниками дикої фауни. Це місце також підкорить альпіністів і шанувальників гірського рафтингу, любителів екскурсій по селах і кавових плантаціях і тих, хто захоплюється риболовлею.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту