Фондовый магазин - Новини Бізнес Приватбанку Фондовый магазин - Новини Бізнес Приватбанку
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Бізнес Приватбанку

      Приватбанк спеціалізується, в основному, на обслуговуванні фізичних осіб, а також тих суб'єктів, які володіють малим і середнім підприємництвом. Співробітники Приватбанку пропонують різнокольорову гаму банківських послуг, враховуючи як поточні, так і перспективні потреби партнерів, клієнтів. Вони також забезпечують своїх клієнтів комплексними рішеннями для того, щоб ті змогли реалізувати стоять перед собою фінансові завдання. Приватбанк, в процесі керівництва фінансового інституту, зі своїх головних конкурентних переваг виділяє симбіоз індивідуального підходу до кожного вкладника з новітніми банківськими технологіями. Крім цього Приватбанк організовує і проводить на високому рівні соціально значущі заходи.
Тепер треба відзначити кілька переваг Приватбанку, особливо продаж пневматические винтовки.
Депозити Приватбанку не можуть бути відкриті з боку однієї особи одночасно на кілька людей. Вкладник може тільки здійснити оформлення довіреності на іншу людину. Кожна людина може відкрити на своє власне ім'я відразу кілька банківських вкладів. Якщо вкладник відкрив банківський депозит у ПриватБанку, але якщо він хоче одром доручення на третю особу, хто може в майбутньому воспользваться цим внеском, то Приватбанк пропонує йому і таку послугу. За бажанням вкладника довіреність може бути оформлена співробітником Приватбанку одночасно з двосторонньому договором на депозит. А також людина може здійснити оформлення довіреності через нотаріуса. Приватбанк пропонує і інші переваги. Наприклад, вкладник зможе також відкрити рахунок на ім'я іншої людини, знову ж таки на тій підставі, що у нього виявиться нотаріальна довіреність.
Вкладнику надається актуальна можливість забрати свою грошову суму депозиту з закриттям рахунку. Як правило, достатньо лише за два дні до походу в банк подзвонити в те банківське відділення, де був раніше відкритий банківський вклад, повідомивши про своє бажання розірвати двосторонній договір. Грошова сума вкладу буде надана вкладникові повністю, а що стосується відсотків, то в процесі їх виплати будуть суворо враховані умови цього, вже розривати договори.
Протягом всього часового проміжку вкладу, відсотки будуть нараховуватися на початкову грошову суму за тією ставкою, яка діяла на момент оформлення цього банківського вкладу.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту