Фондовый магазин - Новини  Інтернет реклама Фондовый магазин - Новини  Інтернет реклама
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Інтернет реклама

      Інтернет-реклама - це один і основних інструментів просування власного сайту. Крім сайту можна рекламувати свою фірму (продукцію чи послуги). При цьому існують ситуації, коли без інтернет-реклами можна цілком обійтися, а також ситуації, коли така реклама дійсно буде потрібна. Нижче ми перерахуємо ситуації другого типу.

Сайт дійшов до межі можливостей по залученню відвідувачів всіма іншими способами (нарощування обсягу контенту, оптимізація контенту). Подальше зростання відвідуваності можна забезпечити лише за допомогою реклами. Наприклад, є сайт невеликої регіональної компанії, яка виконує вузькопрофільні ремонтні роботи. Контенту за тематикою сайту не так багато, щоб планомірно розтягувати його на кілька сотень сторінок. Оптимізація теж виконана на належному рівні, однак клієнтів не так багато, як хотілося б. У цьому випадку доцільно вдатися до інтернет-рекламі.
Сайт дуже погано індексується в пошукових системах. Тут можуть бути об'єктивні причини, викорінити які у вас не вийде. Наприклад, сайт є закритою базою даних (при запиті даних потрібно вводити логін з паролем). Зрозуміло, що пошуковику не вдасться його проіндексувати. Тому для просування такого сайту можна використовувати інтернет-рекламу.
Сама фірма зазнала сильних змін. Наприклад, помінялося назва компанії, ідеологія, змінився перелік товарів і послуг, змінилося географічне місце розташування фірми (переїзд в інше місто) і т.д. Всі ці зміни необхідно якомога швидше і ефективніше донести до потенційних клієнтів.
Змінилася структура ринку, загострилася конкуренція між фірмами. У цьому випадку інтернет-реклама може допомогти вам триматися на плаву. Адже якщо конкуренція дійсно висока, то однією пошуковою оптимізацією буде не обійтися, доведеться витрачати гроші на рекламу, як, наприклад продаж пластикові вікна львів.
Справи фірми «йдуть в гору» (постійно зростає прибуток, збільшується обсяг продажу товарів). У цьому випадку можуть з'явитися додаткові кошти в бюджеті, які буде вирішено направити на рекламу фірми в інтернеті.
Може бути проведена пробна рекламна кампанія. Мета такої компанії - перевірити ефективність реклами в інтернеті як такої, а також перевірити ефективність реклами саме у вашій сфері бізнесу. Якщо підсумки пробного компанії будуть оптимістичними, то згодом керівник фірми напевно вирішить регулярно виділяти певні суми на інтернет-рекламу.
Виконано комплексний редизайн сайту (помінявся контент, зовнішній вигляд, структура і т.д.). У цьому випадку сайт на деякий час пропаде з видимості пошукових систем. Щоб зафіксувати всі зміни, пошуковику знадобиться кілька тижнів. Для прискорення процесу індексації, а також для залучення додаткових клієнтів можна запустити рекламну кампанію.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту