Фондовый магазин - Новини Додатки до Фейсбук Фондовый магазин - Новини Додатки до Фейсбук
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Додатки до Фейсбук

      Компанія Facebook представила новий додаток для Android під назвою Facebook Home, яке стане доступне власникам смартфонів виробництва Samsung і HTC. Нововведення від соціальної мережі являє собою не просто програму, що дозволяє перевірити новини, поставити свіжий статус або додати фотографії, а оболонку для мобільної платформи, значно трансформуючу можливості телефону.

Установка Home значно спрощує доступ до усіх функцій мережі. Найбільш очевидним зміною, що відбувається після інсталяції програми, стає заміна екрану блокування на стрічку новин Facebook. Фотоальбоми, чат і рядок статусу користувача з'являються в меню телефону. Таким чином, після установки Home необхідність в окремому додатку для Facebook відпадає - смартфон дозволяє взаємодіяти з соцмережею прямо з меню.

Внесення таких масштабних змін в ОС смартфона - рідкісне явище для мобільних додатків. Експерти пояснили такий крок з боку Facebook реакцією на критику на адресу неявній позиції сосцсеті щодо додатків для гаджетів. Творець Facebook Марк Цукерберг зі свого боку прокоментував глибину змін наступним чином: «Зараз смартфони робляться для додатків, а не людей, ми хочемо перевернути все це».

Установка Home перетворює пристрої на Android в «фейсбукофон». Адміністрація соцмережі уклала альянс з компанією HTC для створення флагманського «смартфона для Facebook» HTC First. Він оптимізований для оболонки Home і буде комплектуватися їй в базовому варіанті. Він надійде в продаж одночасно з релізом Home 12 квітня, його вартість в США з контрактом AT & T складе $ 100. Однак крім того сегмента ринку, який охопить HTC First, Facebook може розраховувати на масштабний перехід на «фейсбукофони» користувачів інших пристроїв HTC і Samsung, які зможуть просто встановити оболонку Home.

Пропозиція Facebook обіцяє бути цікавим не тільки користувачам, але і рекламодавцям. Судячи з усього, доступ до реклами, що транслюється через соцмережу Цукерберга, також буде спрощено, і вона буде виводитися на головні екрани смартфона. Таке положення вигідно для Facebook, але може бути негативно сприйнято Google, оскільки Home почне перехоплювати рекламні площі у законних власників платформи Android. При цьому реклама є одним з найголовніших джерел доходу Google, забезпечуючи корпорації більше 40% прибутку. Переділ рекламної аудиторії здатний викликати конфлікт двох компаній.

Мненія.ру запитали експертів, якими вони бачать перспективи оболонки Home і чи очікують вони конфлікту Facebook і Google у зв'язку з посиленням конкуренції на рекламному ринку.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту