Фондовый магазин - Новини Успішний трейдинг Фондовый магазин - Новини Успішний трейдинг
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Успішний трейдинг

      Ти повинен стати тією зміною, яку ти бажаєш побачити в світі, сказав одного разу Махатма Ганді. Ця фраза точно стосується і брокерських компаній, які прагнуть стати кращими. А бути найкращим - це величезна відповідальність і обов'язки перед своїми клієнтами, партнерами, трейдерами і вкладниками, - розповідає Андреас Пурутіс - директор з продажів компанії XEMarkets.
 
Наша компанія дійсно може пишатися тим фактом, що забезпечила своїх користувачів об'єктивно найкращими умовами трейдингу, надала рідкісні технології (зокрема, ексклюзивну платформу XEM MAM), повну безпеку інвесторських коштів, створивши фонд відшкодування інвесторам. Крім того, компанія реалізувала безліч акцій, а також бонусних програм. Вони дали можливість тисячам початківцям трейдерам вдало освоїти валютний ринок форекс. І нині новачки стабільно і результативно працюють на ньому.
 
 
Сьогодні компанія рада запропонувати новинку - безпрецедентну акцію для кожного клієнта XEmarkets (входить в рейтинг брокерів форекс Академії Masterforex-V), завдяки якій вони зможуть торгувати на валютному ринку з правильним дотриманням вашого ризик менеджменту. Що це значить? Те, що починаючому трейдеру доведеться вчитися працювати, але не грати на фінансовому ринку. Крім того, вони зможуть спокійно протестувати свої стратегії торгівлі, на практиці зміцнити теоретичні напрацювання з найменшим для себе ризиком.


Отже, представляємо увазі трейдерів нову пропозицію XEMarkets «Бонус 100%». Її суть полягає в тому, що під час поповнення вашого торгового рахунку компанія додає суму, рівну 100% від влитих вами коштів. Отже, говорить пан Пурутіс, і новачок зможе з першого разу торгувати на суму, що перевищує в два рази його кошти на депозиті, не витрачаючи час на мікро рахунку або демо рахунку. А професійні трейдери мають можливість оптимізувати власні торгові стратегії, підігнати їх до значних обсягів, відточити мистецтво обізнаного управління капіталами, ризиками і так далі. Таким чином, безпрецедентна пропозиція «Бонус 100%» стане відмінною перспективою для кожної категорії трейдерів на шляху до досягнення їх головних цілей.


Додатково компанія пропонує широкий спектр знижок на побутові товари та меблі. Так, якщо трейдер хоче купить мебель черкассы, він сміливо може скористатися партнерською програмою брокерської компанії та отримати суттєву знижку у магазині меблів.
 

Можливість отримати «Бонус 100%» може будь-який бажаючий: як давні, так і майбутні клієнти нашої компанії, говорить Андреас Пурутіс. При цьому сума бонусу становить 30 тисяч доларів або 3 тисячі доларів на тиждень. Для того щоб скористатися цією акцією, вам слід зробити кілька простих і швидких дій. По-перше, відкрити в компанії торговий рахунок, а потім поповнити його.

 

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту