Фондовый магазин - Новини Спонсорство Фондовый магазин - Новини Спонсорство
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Спонсорство

      Нещодавно закінчився п'ятий міжнародний футбольний турнір за участю зірок світового футболу «Кубок легенд - 2013» привернув широку увагу громадськості. Одними із спонсорів заходу виступила брокерська компанія OREXIM, визнана за підсумками голосування трейдерів в кращому проекті навчання Форекс в Європі - Академії Masterforex-V, кращим брокером відразу по 2-м номінаціям.

    
В інтерв'ю для журналу «Біржовий лідер», відомий канадський маркетолог Євген Ольховський розповідає, що спонсорство футбольних кубків Росії досить почесна місія з соціальною спрямованістю бізнесу, яка дає можливість бути частиною таких подій, як «Кубок легенд».

     
Брокерська компанія OREXIM(orexim.com.ua) виступила спонсором такого престижного турніру і, активно займаючись благодійною діяльністю, подарувала дітям зі шкіл-інтернатів спортивний інвентар.

    
Один з представників компанії
OREXIM Михайло Александров міркує, що на перший погляд, начебто нічого спільного і немає між футболом і «брокерства», але насправді обидва види діяльності займають перші місця в життєдіяльності людини. Серед тієї та іншої видах діяльності є багато представників, якими захоплюються і прагнуть бути на них схожими велика частина громадськості.

    
Кожному трейдеру в компанії
OREXIM дають такі можливості для успішної кар'єри, що багато хто навіть перевершують по стабільності трейдингу легенд ринку Форекс. Діючи витончено, красиво і тактовно, як і у футболі, ви можете стати першими на сьогоднішній день.

    
Всі матчі «Кубка легенд -2013» відрізняються безкомпромісною і досить естетичної боротьбою. Ветерани світового футболу не втратили форму і можна тільки захоплюватися, з якою цілеспрямованістю і професіоналізмом грали футболісти.

    
Чемпіоном «Кубка легенд» стала футбольна команда Росії, перемігши Україну у фінальному матчі. Так само призові місця посіли команди з Португалії та Німеччини.

   
Крім футбольних матчів, в рамках турніру в спеціальній номінації від
OREXIM відбулося вшанування почесною збірної «Кубок Легенд», складеної із зірок радянського футболу. Учасниками даного заходу були проведені майстер-клас для дітей зі шкіл-інтренатов і показані «футбольні фокуси» від Віктора Царьова.

   
«Кубок легенд» - прекрасне і захоплюючий захід. Безліч глядачів насолодилися невичерпним мистецтвом віртуозного володіння м'ячем всіх команд.

  
OREXIM вітає легенд російського футболу з настільки яскравою перемогою і повідомляють, що мають намір і далі підтримувати спорт та здоровий спосіб життя в суспільстві.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту