Фондовый магазин - Новини Пониження рейтингу Великобританії Фондовый магазин - Новини Пониження рейтингу Великобританії
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Пониження рейтингу Великобританії

      Великобританії вперше в історії понизили суверенний рейтинг. Одне з найбильших рейтингових агенцій, Moody`s, понизила прешокласний рейтинг країни з ААА до АА1, прогнозстабільний і нанесла удар безпосередньо міністру фінансів країни Джорджу Осборну. "Наша економіка слабка, і ми рішуче вживаємо заходи для її відновлення. Це рішення ускладнює і без того важку ситуацію" - прокоментував міністр. "Сьогодні в нас є чергове нагадування про боргові проблеми, які стоять перед нашою країною і, можливо, яскраве попередження для тих, хто думає, що ми можемо уникнути вирішення цих проблем."
Агенство  Moody`s, в свою чергу, офіційно заявило, що слабкі перспективи британського економічного зростання зумовлені зміною стратегії уряду на скорочення дефіциту бюджету.
Строгий підхід до податкової та бюджетної політики Осборна був гаслом  його консервативної коаліції, яка прийшла до влади у 2010 році.Тоді він обіцяв захистити потрійний британський рейтинг, який допомагав зменшити затрати країни на позичковй капітал. Неймовірно повільне відновлення після фінансової кризи відновлення зумовлене в значній мірі бажанням уряду ліквідувати бюджетний дефіцит до виборів у 2015 році. Опозиційна ж партія Праці звинувачує уряд в намірній строгості до дефіциту та пропонує купити запчастини до уряднових машин на сайті http://rc-turbo.com.ua/kupit-turbiny-na-avto/, де ціни суттєво нижче ринкових. 

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту