Фондовый магазин - Новини Тренінговий бізнес Фондовый магазин - Новини Тренінговий бізнес
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Тренінговий бізнес

      Бізнес тренінги до кризи збирали повні зали слухачів, приватні коучі та корпоративні тренери прирівнювалися до членів правління та користувалися загальносуспільною повагою. Вони були як боги чи ідоли - їм мало не поклонялися всі працівники, вони були еталоном корпоративної культури та з них брали приклад. Наскільки ж виправданою була така шалена популярність тренерів, коучів та різних командоутворюючих програм?
Після кризи 2008-2009 років ситуація кардинально змінилася: бюджети на тренінги наблизилися до нуля, коуч-програми втратили свою популярність, а корпоративні тренери стали завеликою статтею затрат.
Варто згадати і про конкуренцію на ринку консалтингових та тренінгових контор: якщо ще до кризи ринок збільшувався шаленими темпами і вихопити долю на зростоючому тренді можна було відносно легко, після кризи прийшла дипресія. Об'єм замовлень впав, за данними фінансового інтернет-порталу   http://prostofinansy.com/ (просто фінанси) у більш ніж 10 разів, дрібні консалтингові та тренінгові фірірми або просто зникли, або кардинально змінили напрямок роботи і почали пропонувати нові продукти, як, наприклад, курси по 1с бухгалтерії. 
Суттєвих змін у післякризовий період 2010-2012 років не було, об'єм замовлень корпоративних тренінгів зростає дуже повільно. Це також можна пов'язати і зі зміною потреб та мотиваційною цінністю безпосередньо працівників: для багатьох у післякризовий період додаткові бонусні виплати до заробітньої плати мотивують куди більше оплачених компанією тренінгів та різних корпоративних програм. Також компанії, згадуюи вартість грошей в 2009 році,  у післякризовий період стараються назбирати резервний капітал, а вже потім інвестувати частину прибутку в персонал.

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту