Фондовый магазин - Новини Ломбардний бізнес Фондовый магазин - Новини Ломбардний бізнес
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Ломбардний бізнес

      Щороку кількість ломбардів у містах невпинно зростає, при чому чітковиділеного лідера на ринку вже немає. Якщо раніше основним гравцем ринку була мережа ломбардів "Скарбниця", то зараз нові мережі вийшли на ринок франчайзингу, як, наприклад, ломбард Кредит24, і точну кількість відкритих відділень стараються не розголошувати. В чому ж секрет такого шаленого успіху ломбардного бізнесу?
Звернувшись у перший кращий ломбард у Львові починаєш розуміти формулу успіху: 1% в день під заставу золота чи побутової техніки, при чому оціночна вартість, зазвичай, складає лише 60% реальної ринкової вартості застави: тобто при ринковій ціні злому золота 585 проби в 450-500 грн., ломбард видає на руки максимум 250 грн. Ну і звичайно ж 1% на день, тобто клієнту ломбарду завжди вигідніше буде навіть викупити в ломбарді свою заставу з 30% місячною націнкою, ніж купляти на ринку.
Що стосується техніки, то тут взагалі можна отримати 20% від реальної вартості застави. За таких кабальних умов назріває логічне запитання: хто ж бере такі дикі кредити під 365% річних?? 

Як би це дивно не було, але навіть успішні бізнесмени можуть брати такі дорогі позики для термінового та швідкого перекредитування на кілька днів. Але все ж таки, основним клієнтом ломбардів є чоловіки віком від 18 до 30 років, які, як правило, не викуповують свою заставу.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту