Фондовый магазин - Новини Аксесуари до годжетів Фондовый магазин - Новини Аксесуари до годжетів
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Аксесуари до годжетів

      Ринок мобільних телефонів надзвичайно динамічний. Вчорашня нова модель смартфону завтра вже буде застарілою, а лідер ринку щороку змінюється. З розвитком продаж дорогих смартфонів популяності серед підприємців набув ринок аксесуарів до них. Так, офіційно компанія Apple не постачає свою продукцію країн СНД, відповідно немає і фірмових магазинів. Люди шукають техніку закордоном, перетягують через кордон та стикаються ще з однією проблемою - блокуванням смартфонів. Китайська індустрія також не пасе задніх: за відсутності офіційного каналу продажу гаджетів, ринок наповнюють їх підробки.
Цікавою нішою стали продажі аксесуарів до техніки: захисні плівки, протиударні броньовані чохли, вільні руки, різні перехідники та зарядні пристрої. Так, за оцінками експертів, обороти ринку аксесуарів до смартфонів складає 20-30 міліонів гривень на місяць, при чому більшість товару надходить напряму з Китаю, а решта з країн Західної Європи і так само має китайське походження. Маржа на аксесуарах складає 150-200%, а подекуди сягає і 500%. Тому і не дивно, що кіоски та приватні лотки заполонили усі людні місця: від виходів з метрополітену до продуктових базарів. 

Цікавою та наразі ненасиченою є ніша дизайнерських аксесуарів та аксесуарів ручної роботи. Так, креативне бюро "Кенгуру" http://kenguru.com.ua/ розробило нещодавно в'язаний вовняними нитками чохол до iphone5, з вишивкою національних українських узорів. Новинка позитивно зарекомендувала себе на сувенірних ринках і користується хорошим попитом серед іноземних туристів. Також багато дизайнерських рішень втілено і в інших матеріалах: пластик, сплави металів, кераміка і парцеляна.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту