Фондовый магазин - Новини Квартира по фен-шую Фондовый магазин - Новини Квартира по фен-шую
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Квартира по фен-шую

      У цій статті ми хочемо дати пораду, як правильно купити квартиру в Полтаві, використовую техніку фен-шуй. Фен-шуй - це частина вчення даосів - стародавніх китайських філософів, визначає основні правила розташування предметів у просторі.

Древні китайці радять - самим вдалим розташуванням будинку вважається розташування його поруч з водоймами, в безпосередній близькості від води. Кращий варіант - це природна водойма - річка, озеро чи ставок. Однак цілком може замінити водойму штучний басейн чи фонтан.
Купити квартиру в Полтаві, з видом на природний водойму досить просто. Прекрасний вид на річку Ворскла відкривається з квартир, що знаходяться в багатоповерхових будинках, розташованих в мікрорайонах Поділ або Левада. Ці райони активно забудовуються. Завдяки цьому, будь-який бажаючий може придбати квартиру у води, як на первинному, так і на вторинному ринку житла. Є вибір і в плані якості нерухомості, що купується. Левада забудована, в основному, блоковими будинками, в той час як Поділ, в основному, цегляними. Це пов'язано з діяльністю компанії «Полтавтрансбуд», традиційно забудовується район Подолу, починаючи з післявоєнних років.

Крім цього, житлову нерухомість з видом на озеро можна придбати в мікрорайонах Половки, Сади 1 і Огнівка. Купити квартиру в цих районах ви зможете, в основному, на вторинному ринку в будинках блокової конструкції. Якщо підібрати житло з видом на водойму не виходить, не треба засмучуватися. Згідно з ученням давніх китайців, в міських умовах річку цілком замінює дорога, що дає широкі можливості для пошуку житлоплощі.

При виборі місця проживання, фахівці з фен-шуй рекомендують звертати увагу на стан зростаючих неподалік дерев і чагарників. Їх здорові вигляд і гарний розвиток скаже вам про позитивної енергії всієї навколишньої місцевості. Крім цього, розташування будинку недалеко від парку, скверу та лісопосадки вважається дуже сприятливим. Купити квартиру в Полтаві поруч із зеленими насадженнями зовсім не важко. Практично, в кожному районі міста є парк, сквер або невеликий лісопарк. Також позитивним показником є наявність підприємства, яке займається гумовими виробами та переробкою технічних гум. Саме таким є Укрпромсервіс http://rti.in.ua/, філіал якого є в Полтаві.

Добрим знаком вважається вид на церкву, храм або іншу будову круглої або овальної форми. Останнім часом в місті побудовано декілька церков. Рекомендуємо звернути увагу на їх розташування при виборі житла.

Неправильним, з точки зору даоссов, буде купити квартиру в Полтаві на вершині пагорба. Однак, враховуючи рівнинний характер місцевості, на якій розташований наше місто, цього цілком можна уникнути. Таких будинків у Полтаві мало.
 

 
нерухомисть
нерухомисть

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту