Фондовый магазин - Новини Управління капіталом на Форексі Фондовый магазин - Новини Управління капіталом на Форексі
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Управління капіталом на Форексі

      Всі трейдери, в тому числі і найуспішніші, колись були новачками. Всі без винятку втрачали свої гроші на невдалих операціях, приймаючи збитки як належне, як сумну необхідність. Однак ті, хто може похвалитися головою на плечах, з часом освоювали всі основні стратегії форекс і досягали успіху. Управління капіталом форекс - завдання не з легких, але вона під силу досвідченому трейдеру, і в цій статті розглянуті деякі найпростіші форекс стратегії.

    
Всі стратегії управління капіталом можна звести до декількох узагальнюючим підходам. Так, підхід до торгівлі може бути системним (найбільш затребуваний і надійний спосіб), коли трейдер сам для себе прописує певні правила і чітко, без ухилень слід їм; або дискреційним, ризикованим, заснованим на інтуїції, розумінні та аналізі ринкових процесів.

    
Трейдер може брати великі стопи і здійснювати безліч успішних операцій з, на жаль, невеликим кушем - але тоді він ризикує втратити тижневу або місячну прибуток за одну невдалу операцію; але може і нехтувати частими незначними втратами заради двох-трьох перекривають збитки успішних угод, будуючи свою торгову політику на маленьких стопах.

    
Всього існує безліч різних стопів, трейдер повинен знати і зважити основні з них для вибору власної ринкової стратегії. Так звані ковзні стопи дозволяють відслідковувати зміни в ціні і відповідно змінювати рівень стоп-лосс. Самі ковзні стоп-лоси діляться на кілька відмінних стратегій. Найбільш популярний з них стоп за ціною - цей трейлінг стежить за різницею між стопом і реальною ціною і в тому випадку, якщо різниця перевищує рівень стопа, самостійно пересувається ближче до вказаної ціни. Для початківців трейдерів зручний вельми обережний стоп по часу, що дозволяє новачкові пообвикнуть на ринку і придбати невеликий досвід для переходу до більш ризикованих і прибутковим стратегіям. Суть даного трейлінг в тому, що він відстежує час, що минув з відкриття позиції, і його рівень з часом скорочується. Це мінімалізує збитки в разі невдачі операції.

    
Але найбільш, мабуть, простий з стопів, - стоп по активу. Тут трейдер ризикує тільки заздалегідь певним відсотком від рахунку, все зрозуміло і просто. Однак вихід з позиції відбувається в довільній точці, і зупиняється угода як умова контролю ризику трейдера, а не внаслідок зміни ціни.

    
Резюмуючи, відзначимо, що тут перераховані лише кілька простих і обережних стилів управління капіталом. Стратегії форекс набагато більш численні і різноманітні, і рідкісні трейдери можуть похвалитися знанням всіх з них. Втім, цього й не потрібно - досить освоїти декілька стопів, найбільш зручних конкретному трейдеру, і використовувати їх.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту