Фондовый магазин - Новини Форекс брокерідж Фондовый магазин - Новини Форекс брокерідж
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Форекс брокерідж

      Брокерська компанія «Пантеон-Фінанс» запропонувала оригінальне рішення - заробляти користувачам на участі в її форумі. Олександр Філіппов, керівник відділу розвитку компанії (займає гідну позицію в рейтингу брокерів форекс Академії Masterforex-V), розповів журналу «Біржовий лідер», що у абсолютно будь-якого учасника форуму є шанс стати повноправними партнером брокера, і, таким чином, отримувати цінні призи та винагороди. Програма працює за рахунок повідомлень, залишених на форумі людьми, залучених користувачем.

    
Бонусні кошти партнерів зараховуються на їх персональний рахунок в компанії. Отримати їх можна, коли розмір цих накопичень складе більше 50 доларів. Також є і цінний приз - щомісяця користувачеві форуму з найбільшим бонусом, який він отримав за 4 тижні, вручається Apple iPad mini 16Gb. А потім, впродовж 2013-го року, щомісяця ці призи будуть найактивнішому партнеру. До речі, вже в кінці цього місяцях першого iPad знайде свого господаря.

    
Сама система працює так. Якщо ви залучили людини, який зареєструвався на форумі і став активно, то за кожне його повідомлення отримуєте 20-ть центів.

    
Концепція цієї програми досить проста, і в теж час ефективна. Ви залучаєте власної реферального посиланням на форум компанії нових користувачів, а вони переходять по вашому посиланню, реєструються і починають спілкуватися на форумі. Ви, як реферал, отримуєте грошові кошти за кожне повідомлення, залишене ними. Чим більше партнер залучає нових користувачів і більше вони залишають повідомлень, тим більший розмір коштів він отримає.

    
Варто відзначити, що учасник, який пройшов реєстрацію, отримує особистий партнерський код. Його він може використовувати для залучення нових користувачів. Це посилання ви можете знайти у розділі "Партнерам" в особистому кабінеті. Там також розміщується статистика перша двадцятка партнерів, які мають найбільший розмір бонусу. Той користувач, який перейде на форум по вашому посиланню, при реєстрації побачить дані про людину, що його запросила.

    
І що важливо, від користувачів не потрібно серйозних знань ринку форекс або ж інвестицій. Достатньо простого спілкування на форумі, наприклад, ідей, пропозицій, або ж запитань. Таким чином, самим реалізується ще одна важлива мета програми: невимушена обстановка дружнього спілкування допомагає отримувати знання про роботу на форекс.
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту