Фондовый магазин - Новини Фотопослуги Фондовый магазин - Новини Фотопослуги
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Фотопослуги

      Традиційно, жодне свято сьогодні не обходиться без світлин. Будь-то навіть мобільний телефон, фотографії обов'язково на наступний день мусять з'явитися в соціальних мережах. Не дивно, що і кількість фотографів збільшується, але дуже важливо проводити межу між новачком - аматором з дорогою дзеркальною фотокамерою та професійним фотографом, який створює шедеври стареньким плівковим "Зенітом".
Нажаль, сьогодні дуже розповсюджена думка, що професіоналізм у фотографії починається з камери, а не з теоритичного курсу та мистецьким завдаткам. Звичайно, якісна фототехніка зможе максимально якісно передати відтінки кольору та зробить світлину максимально чіткою, але для чого фотографувати без змісту тільки заради якості? 
Якщо фотограф потрибен для дуже урочистої події, як, наприклад, весілля чи відкриття заводу, краще скористатися послугами фотостудії. Менш важливі події може зняти і фрілансер чи знайомий з якісною фотокамерою. Не варто ризикувати та вибирати фотографа по ціні. Найкраще зробити правильний вибір допоможуть портволіо та відгуки попередніх клієнтів. Так, фотостудія може запропонувати додатково клієнту підготувати фотокнигу на пам'ять з роздукованими та відредагованими фотографіями, в той час як багато нооспечених фотографів ледве зможуть мінімально редагувати світлини в фотошопі.   

 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту