Фондовый магазин - Новини Безкоштовні домени Фондовый магазин - Новини Безкоштовні домени
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

   Безкоштовні домени

      Прогрес — це звичайно добре, але кожна зміна, кожен поштовх для розвитку потребує моральних, трудових та матеріальних затрат. Так сталось і з деякими регіональними українськими доменами, які до недавнього часу були безкоштовними. До регіональних доменів у перелік “реформованих” потрапила і зона org.ua, в якій теж ввели оновлений протокол і як наслідок всі домени на протоколі ЕРР стали платними. На нову схему роботи вони перейшли у листопаді 2012 року. До кінця 2013 року планується перевести всі інші зони остаточно на роботу по новому ЕРР протоколу.

Всі, хто раніше реєструвались безкоштовно або за мізерну плату, тепер мають над чим подумати і збирають відгуки в Інтернеті про те, до кого перевести назву свого сайту на поточне обслуговування. Головне в цьому - читати відгуки людей, які хоч трохи розбираються в цьому питанні. Ну і вартість реєстрації і продовження, звичайно, теж відіграє велику роль.

Не дивлячись на те, що домени переведені на новий принцип роботи недавно, вже всі власники отримали листи від адміністрації org.ua чи іншої зони про те, що необхідно вибрати реєстратора зі списку, який представлений на офіційному сайті.

Примусове переведення до реєстратора - це розчарування і шок для тих користувачів мережі, які не розраховували коли-небудь платити за використання своїх сайтів і реєстрували їх для себе, оскільки вони були безкоштовними. До речі, безкоштовно ще й можна було отримати php хостинг, але зараз за хороший хостинг потрібно платити - і нічого дивного, якщо потрібен якісний хостинг, то це не може бути безкоштовним. Слід зауважити, що реєструвалися і продовжувалися доменні імена без особливих проблем. Тепер же, після реформи, необхідно перенести кожен до офіційного реєстратора - ця процедура у реєстраторів називається трансфер. Добре, що трансфер безкоштовний, але в майбутньому треба буде оплачувати продовження терміну дії. При цьому вартість продовження тепер зовсім не символічна, а така ж, як і com.ua. У деяких реєстраторів можна взагалі спостерігати дивну картину: при ціні 60.00 гривень на com.ua вартість операції реєстрації або продовження org.ua складає 80.00 гривень.

Найменша ціна за реєстрацію або продовження org.ua - це 54.00 гривні у uahosting.com.ua, також там недорогі ціни і на інші послуги, детальніше можна подивитись на сайті.

Як вибрати реєстратора, до якого перевести домен? Звичайно, за ціною. Адже всі реєстратори, зазначені на офіційному сайті доменної зони .org.ua є офіційними і законними, працюють вже давно на ринку. Кожному з них можна довіряти - адже для того, щоб потрапити в список реєстраторів «свіжої» доменної зони кожен з них повинен відповідати певним вимогам, і не тільки до наявності знань і умінь, але і спеціального програмного забезпечення, яке буде працювати по новому протоколу ЕРР .

Ускладнює вибір реєстратора для недосвідченого користувача те, що він не знає, чим відрізнятимуться послуги реєстрації доменів у однієї компаній у порівнянні з іншими, немає критеріїв визначення надійності компанії.

Відповідь на ці питання така: послуги не відрізняються нічим, з технічної сторони питання. Хіба що можна звернути увагу на способи оплати. А на рахунок надійності - то це тут зайвий критерій, адже на роботу сайта впливає в першу чергу надійність хостингу. А якщо мова йде про права на володіння - то не переживайте, адміністратор українських доменів компанія «Хостмастер» не дасть довго існувати реєстратору, який обманює своїх користувачів і в разі чого - допоможе перенести домен до іншого реєстратора - прецеденти вже були і не раз ...
 

    

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту