Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Відкриття магазин
Для того, аби відкрити приватний магазин, знайти вдале місце та отримати дозвіл на встановлення малої архітектурної форми замало. Раціональне та зручне для відвідувача внутрішнє облаштування також впливає на відвідуваність закладу. В цей же час для внутрішнього облаштування малої архітектурної форми зовсім не потрібно запрошувати дизайнера. Так, покриття на підлозі варто вибрати не найдешевше, а водночас надійне та стійке до пошкоджень. З вибором може допомогти магазин ліноліуму build.kvs-centr.com.ua/linoleum. Вижливим є також вибір меблів - це, перш за все, зручність для покупця та комфорт продавця на робочому місці. Меблі краще замовити індивідуально в інтернет магазині виробника. Варто пам'ятати, що цікаві меблі для магазину закарбуються в пам'яті покупців та змусить їх відвідувати магазин ще і ще. Елементарні маркетингові, як яскрава та нестандартна вивіска також приваблює покупців. І ніхто не відміняв акції та безкоштовні дегустації, які зазвичай проводять самі постачальники.

 

Цікавий відпочинок
Активний відпочинок у Європі поширений, як правило, у країнах, де простягаються найвищі європейські гори - хребти Альп. У Швейцарії популярні пішохідні походи, в Австрії - каньйонінг, у Німеччині - рафтинг, у Франції - зимові види спорту. Вартість такого відпочинку часто зашкалює, якщо порівнювати з відповідними послугами в Україні. Так, за один день рафтингу потрібно викласти від семидесяти до ста євро, в той час як в Україні - в районі тридцяти. Цікавою альтернативою може бути купівля човна в Україні та сплав на ньому закордоном. Без проблем купивши  рафт, можна провезти через кордон у здутому вигляді та самостійно сплавитися по річці. Єдине, на що необхідно звернути увагу - це повний комплект захисного спорядження для сплаву: рятувальний жилет, неопреновий гідрокостюм та захисний протиударний шолом.Прихильники екскурсійного відпочинку з легкістю можуть проїхатися та відвідати основні Європейські столиці, які знаходяться поруч з Альпами. До таких можна віднести Берн, Відень та Париж. У Парижі, крім традиційного відвідування Ейфелевої вежі ми рекомендуємо зайти у кафе Пушкін http://www.cafe-pouchkine.fr. В Берні - піднятися на оглядову площадку костелу, а у Відні насолодитися віденьською оперою. Квитки на останню, до речі, варто брати заздалегідь, оскільки високий ажіотаж та робота азербаджанських спекулянтів часто залишають каси порожніми.

 

Права споживача
З розвитком інтернет технологій збільшується і об'єми інтернет-торгівлі. З ростом мережевої торгівлі також і з'являються недобросовісні інтернет - продавці. Раніше ми писали про шахрая Максима Смірнова, телефон якого 067 448 39 70, що торгує неякісними надувними виробами з ПВХ. Зараз ринок залишається нерегульованим далі, хоча теоретично будь-які неякісні товари, які були придбані в інтернеті можна віддати на експертизу. В той же час, сама процедура перевірки товару на відповідність займає від тижня до місяця. Послугу може надати товарная экспертиза в ЧРТПП. Складається патова ситуація: з одного боку, згідно з законом про захист прав споживачів, товар потрібно повернути продавцеві на протязі десяти днів з моменту його отримання, але для подачі позовної заяви до суду потрібно представити результати товарної експертизи, яка триває до місяця часу. Якщо ж клопотати про передачу товару на експертизу відповідачем, то тут виникає багато ризиків для ошуканого покупця. Адже продавець навряд чи передасть неякісний товар на дослідження експертові, в такому разі позивач залишиться в програшній ситуації та змушений буде оплачувати усі судові витрати відповідача, в тому числі і саму експертизу. Для уникнення таких ситуацій ми рекомендуємо підписувати договір купівлі-продажу з продавцем, коли вартість товару більша 5 тисяч гривень. 

 

Золото-долар-акції
Куди вкладати зараз гроші - ось основа цієї статті, для якої ми провели комплексний, технічний та фундаментальний, аналіз основних напрямків для інвестування капіталу.Якраз виповнюється рік з початку крутого піке золота. Якщо рік тому за тройську унцію (трохи більше за 31 грам) дорогоцінного металу можна було вторгувати 1850 доларів, то зараз - заледве 1300. Причин падіння на третину ми зараз не розглядатимемо, а спробуємо спрогнозувати подальший рух металу на ринках. Ми очікуємо розворот нисхідного тренду та рух догори в наступні пів року на фоні наступних чинників: нестабільність на валютному ринку, падіння фондового ринку та наново зростаючий попит на дорогоцінний метал у США, де інвестори панічно купують страхування від можливого дефолту. Технічно розворот золота можна спостерігати на початку червня 2013 року, на рівні 1200 доларів за унцію. Орієнтовно на рівні 1280 можна впізнати перевернуту подвійну вершину, яка чітко демонстує висхідний тренд.Долар дуже волотильний. Відтягування нижньою палатою конгресу прийняття бюджету сильно б'є по стабільності національної валюти США, а закриття з початку місяця урядових установ зменшує приріст ВВП на 0,25% щотижня. Тим не меньше, ми очікуємо швидке прийняття державного кошторису конгресом та зміцнення долара по відношенню до всіх валют. Конгрес не дозволить і так слабкій економіці увійти в штучно створену рецесію. Технічно видно подвійну вершину в парі євро/долар на рівні 1,37 що означає подальше укріплення долара, тож під час  статутний фонд варто вносити в доларах. Також за валюту можна вдало придбати Перфораторы aeg на www.instradegroup.com.uaІдекс SP500 розпочав свій низхідний тренд з позначки 1700, і сміливо крокує донизу на фоні бюджетної кризи США. Додатковою є протилежна кореляція індексу акції до зростання ціни на золото, адже інвестори продають цінні папери та переходять у тиху гавань, аби перечекати падіння ринку. Ми прогнозуємо чергове серйозне падіння фондового ринку США саме через бюджетні баталії та чергове досягнення верхньої позначки запозичень США. Навіть з вирішенням цих проблем, у чому ми не маєм жодного сумніву, недофінансування урядових закладів у жовтні суттєво вплине на річні показники ВВП США.

 

Вартість ремонту
Рано чи пізно, кожна людина стикається з потребою організувати ремонт у помешканні. Не важливо, чи це заміський будинок, чи дача, чи квартира у багатоповерховому будинку. Як би це дивно не було, але проблеми, з якими доводиться стикнутися, у всіх однакові. Різниця полягає тільки у масштабності та об'ємі. Так, підбір керамічної плитки, побутової техніки, пластикових вікон, паркету та інших матеріалів проходять абсолютно всі, хто взявся за ремонт. Різниця полягає виключно в об'ємі замовлення: у однокімнатну квартиру потрібно два вікна, а в заміський будинок 20 вікон. Те саме стосується і сантехніки, і побутових електроприладів. Також не варто забувати і про забезпечення будинку незалежим електропостачання, з вибором яких допоможе дизель генераторы wilson высокого качества.Цікаво, що підбір будівельних матеріалів, побутової техніки та меблів можна повністю віддати в аутсорсинг - домовитися з дизайнером про повний підряд в ремонті. Це дуже дороге задоволення, тож до загального кошторису варто відразу додати порядка двадцяти відсотків зверху. Але в цьому випадку можна бути цілком спокійним стосовно гармонічності інтер'єру, якості підібраних будівельних матеріалів та якості виконаних робіт. Більшість людей самі "керують парадом", але як показує практика, вони витрачають на 150-300% більше свого часу, ніж професійні дизайнери.  

 

Агресивний маркетинг
Щодня зі всіх сторін на людину висипають кілограми рекламної інформації. Меж маркетинг не знає - в Англії рекламну інформацію друкували навіть на курячих яйцях. Які б нововведення не застосовували маркетологи, основний ефект, без заперечень, має відеореклама на телебаченні.  Завдання відеореклами - максимально привернути увагу глядачів та закарбуватися у пам'яті. Для цього маркетологи почали все частіше застосовувати принцип вірусної відеореклами - відеоролик з нестандартним сюжетом та неочікуваною розв'язкою. Вірусне відео швидко заполонило мережу, часто видеореклама в транспорте безкоштовно демострує ролик, аби привернути увагу пасажирів. Керуючись цим принципом, компанія Кока-кола раз на тиждень заливає у всесвітню мережу інтернет по кілька вірусних відеороликів. Один з останніх, який креативна група компанії назвала "Боротьба з сірим", був відзнятий у Нідерландах. Ідея полягала в тому, аби в сіре місто внести колір та щастя. Для реалізації ідеї, на центральній площі міста трактор настелив газон у формі пляшки з-під коли, працівники принесли живі дерева у великих горщиках та в центрі поставили автомат з безкоштовним напоєм. Єдина умова для отримання пляшки коли була зняти взуття.  

 

Чергове падіння
Вже традиційними стали щорічні спекуляції стосовно можливого дефолту США. Ринки стрімголов обвалюються, аналітики підливають масла до вогню апокаліптичними прогнозами постдефолтного світу. Весь світ затамував подих в очікуванні ров'язки великої політичної битви: президента США Барака Обами та республіканців-конгресменів. Питання актуальне для всіх, особливо для тих, в кого депозиты в доларах США.Причини битви.Барак Обама у своїй передвиборній програмі пообіцяв народу США докорінно реформувати систему охорони здоров'я. Звичайно ж, ця реформа потребує суттєвих затрат з бюджету, який і так фінансує численні військові кампанії Білого Дому та зализує рани банкам, які ще оговтуються від іпотечної кризи 2007 року. Обама, який сповідує цінності демократичної партії, натомість пропонує зменшити військовий бюджет та скоротити кількість військових. Конгресмени-республіканці, які, до слова, мають більшість в американському конгресі, просять президента призупинити реформування системи охорони здоров'я та не зменшувати фінансування армії.Військові маневри.Конгрес США відмовився приймати, подиний Обамою, бюджет, що залишило бюджетні установи де-факто без грошей. Наслідком столо закриття урядових будівель в США та за їх межами (посольства). Така демонстрація конгресменами зубів президентові щотижня коштує 0,25% ВВП США. Конгрес дає зрозуміти, що попереднього разу підняв планку дежавного боргу США не через свою слабкість, а з міркувань уникнення дефолту.Прогнози вирішення.Обама не здається і не здасться. Передвиборча програма для ного важлива, якщо він піде на поступки - продемонструє свою слабкість. Сенатори теж просто не піддадуться на вмовляння президента прийняти бюджет і підняти планку боргу. Однозначно, до дефолту вони не доведуть, але нерви потріпають. З бюджетом буде досягнуто компроміс, верхню планку боргу сенатори піднімуть після 10 жовтня. І знову ринки підуть в ріст.

 

Енергозбереження
З подорожченням енергоресурсів зростає і вартість комунальних платежів. Щомісяця, коли людина оплачує чергові рахунки за спожиту електроенергію, тепло, газ та воду, закрадається думка, як зменшити витрати. Нажаль, в більшості випадків, думки до конкретних дій не доходять. Якщо ж таки власник немалого рахунку таки вирішив зменшити суму щомісячних платежів, тоді варто почати з енергоаудиту. Не потрібно викликати спеціаліста з тепловізором - вартість послуги з легкістю перекриє зекономлену на опаленні різницю на кілька років.Аудит варто почати з найбільш проблемних, з точки зору тепловіддачі, місць - дах та вікна. Якщо ж мова йде про багатоквартирний будинок, то тут мова йде виключно про вікна. Вибір вікон - справа не проста, для цього варто вивчити пропозицію. Найкраще зберігають тепро вакуумні багатокамерні вікна, але найпопулярнішими через ціну є однокамерні пластикові вікна. Звичайно, двокамерні склопакети мають нижчу тепловіддачу, але враховуючи співвідношення кількості заощаджених на енергозбереженні коштів до різниці цін двокамерного та однокамерного склопакету, вибір припаде на однокамерне вікно. Детальніше про вакуумні вікна можна дізнатися тут.Підібравши енергозберігаючі вікна, можна сміливо рухатися далі, адже крім витрат на опалення, існують і рахунки за спожиту електроенергію. В цьому напрямку енергоаудит потрібно вже проводити самостійно і керуватися логікою: які прилади найбільше використовують електроенергію. Спочатку потрібно зрозуміти поняття потужності електроприладу і помножити на час його використання на місяць. До таких приладів належать: холодильник, телевізор, пральна машинка, мікрохвильова пічка. Для того, аби зменшити споживання електроенергії холодильником, раз на місяць його потрібно розморожувати, аби лід, який часто намерзає на фреонових випаровувачах, не зменшував їх тепловіддачу. Також при купівлі холодильника, варто звертати увагу на його енергозберігаюче маркування (А, В, С). Ми рекомендуємо звернути увагу на холодильники bosch та холодильники indesit.Решта новітніх електричних приладів так само має схоже енергозберігаюче маркування, на яке варто звертати увагу.Окремо можна також згадати про освітлення, оскільки звичайні лампи розжарювання - це вже застарілі технології. Сьогодні є безліч енергоощадних ламочок, зокрема світлодіодні та галогенні, які так само допоможуть зменшити розхід електроенергії в помешканні.  

 

Продажі домогосподаркам
Згідно зі статистикою, яку наводить Державний Комітет Статистики, в Україні кількість домогосподарок невпинно зростає. Якщо у 2003 році домашнім господарством займалося тільки півтора мільйони чоловік, то в 2008 ця цифра вже склала 2,3 мільйони чоловік, а на кінець 2013 року прогнозована кількість може дійти і до чотирьох мільйонів осіб. За таких умов, домогосподарки стають цікавим цільовим споживачем для багатьох ринків: і побутової хімії, і ритейлу, і побутової техніки, і продуктів харчування, і так далі. Цікавим є і можливість використання певних навиків домогосподарок у маркетингу власної продукції. Так, всесвітньо відома компанія Хенкель у 2010 році запустила неймовірно вдалий інтернет-конкурс для домогосподарок: блогеркам запропонували отримати безкоштовну пробний набір продукції в обмін на відгук у власному блозі або соціальній мережі. Цей конкурс виявився настільки вдалим, що його обговорювали в інтернеті більше року, вийшло безліч телепередач, а продажі продукції збільшилися у 3 рази. З точки зору соціології, наведений вище приклад демонструє певну ізольованість та відчуття внутрішньої нереалізованості домогосподарок. Саме завдяки цьому конкурсу, у всесвітній мережі жінки почали створювати свій соціальний клас, поширювати нову цікаву інформацію, обговорювати нагальні потреби, спільно вирішувати проблеми. В Україні, наразі, ніхто цільово не звертав увагу на домогосподарок. Крім реклами по телебаченню, інформацію безпосередньо до них не доносили, їхніми навиками та інтернет інтеграцією не користувалися. Цікаво також звернуи увагу і на хоббі домогосподарок, ажде багато хто займається в'язанням, вишивкою, створенням хенд-мейд біжутерії. Саме для них можна запропонувати матеріали, які вони можуть знайти в інтернет-магазині. Також домогосподарки можуть шукати металічні стелажі та інші види меблів для облаштування дому, аби дізнатися більше, сотреть здесь.Підсумовуючи вищеперераховане, можна з впевненістю сказати, що в Україні є клас споживачів, які займаються домашнім господарством та проводять більшість свого часу вдома. Незалежно від того, який перелік обов'язків покладений на плечі домогосподарки, для повної самореалізації їй необхідне спілкування з іншими представниками свого соціального класу. Саме цим і порібно керуватися для створення максимально ефективної маркетингової кампанії.

 

Факторингові операції
На українському фінансовому ринку підприємства все частіше користуються послугами факторингових компаній. Спектр послуг, що надаються розширюється і вдосконалюється з кожним днем. Також кількість офіційно зареєстрованих факторингових компаній стрімко зростає. Це обумовлено тим , що процес факторингу є особливо вигідним при веденні економічної діяльності з іноземними контрагентами .Фінансова послуга - це будь-яка операція , вироблена з фінансовими активами , яка здійснюється за рахунок третіх осіб або за власний рахунок. У певних , передбачених законодавством випадках , фінансові операції можуть здійснюватися шляхом залучення активів від інших осіб. Це робиться для того , щоб отримати прибуток або зберегти реальну вартість фінансових активів . Переуступка боргу в Україні є фінансовою операцією. Така фінансова операція найчастіше тісно пов'язана з факторингом. Одним з найпопулярніших схем є купівля боргу компаній, що займаються міжнародними контейнерними перевезеннями. Для зручності купівлі  контейнера, замовник просто купує борг компанії та переуступає третій особі.Факторинг - це придбання права вимоги по виконанню зобов'язань в грошовій формі за надані послуги або поставлені товари. Факторингова компанія повністю бере на себе ризик , пов'язаний з виконанням таких вимог. Також з моменту підписання договору факторингу всі обов'язки з прийому платежів переходять до компанії - фактору. Факторингові операції відрізняються від заставних тим , що в їх основі лежить передача кредитором права вимоги компанії фактору , яка в свою чергу має право вимагати повернення грошей від боржника .Найчастіше учасниками факторингових операцій є:Факторингова компанія (у деяких випадках - представник відділу факторингу в банку) - офіційно зареєстрована спеціалізована фірма , яка отримує товарні накладні , рахунки- фактури або які-небудь інші документи , які підтверджують факт поставки товарів або надання послуг у своїх клієнтів ;Клієнт , можливо кредитор або постачальник послуг і товарів ;Боржник - фірма , компанія або підприємство , що отримала даний товар або послугу.Операції з факторингу можуть бути :Внутрішні (якщо покупець і постачальник є резидентами однієї країни ) ;Зовнішні (якщо клієнт і контрагент проживають на територіях різних країн). Такий вид операції називається міжнародним факторингом .У найбільш вигідному світлі факторинг виступає у фінансових послугах саме в угодах з іноземними компаніями.

 

 
<<  7  [8]  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту