Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Кризова інфляція
Військово-політична криза в Україні повністю заполонила українські засоби масової інформації. Якщо раніше економічну кризу політики тільки прогнозували, економісти вже місяць як констатують. Увага ж населення поністю відвернута від економіки, а поступове зростання цін на деякі товари першої необхідності пояснюють сезонністю. Тим не менше, чергові антирекордні злети вартості долара США в обмінниках змушують замислитися над реальним станом економіки та фінансового сектору в країні. Незмінна ситуація поки на ринку послуг: організатори ціни піднімати не поспішають аби не програти конкурентну боротьбу. Це стосується як представників послуг В2В, як, наприкл економічна експертиза, так і регіональних підприємств, які надають послуги.Ще з першими валютними каруселями у кінці лютого, коли гривня встановила історичний антирекорд у 11,50 гивень за долар США, імпортери стрімко почали піднімати ціни на свою продукцію. Найбільш наглядним стало подорожчення імпортних продуктів харчування у супермаркетах.
Ще одним рушієм інфляції є стрімке подорожчання паливно-мастильних матеріалів на 30%, яке нафтотрейдери пояснюють зростанням вартості долара, в якому вони проводять розрахунки. Цікаво зазначити, що поряд з курсовою нестабільністю гривні, ціни на нафту в світі впали на 5-10%, хоча ціни на автозаправних станціях в Україні суттєво не змінювалися.

 

Споживчий ринок
Ринок споживчих товарів у період кризових ситуацій переживає, як правило, не найкращі часи. Тим більше зараз, в умовах можливого введення військового стану в Україні та агресії  зі сторони Російської Федерації. Тим не менше, різкі стрибки курсу американського долара до української гривні стимулюють людей до купівлі імпортних товарів, які зробили логічний висновок про зростання вартості товарів, які імпортують з-за кордону. В першу чергу це стосується побутової техніки, 85% якої на споживчому ринку є імпортованою з країн західної Європи. Так, в кінці лютого, продажі в інтернет-магазинах різко зросли на 60%, хоча з підняттям цін поступово почали зменшуатися. Також зросли продажі в магазинах, які пропонують меблі європейського виробництва, напрыклад, mobster.kiev.ua, тим більше піднімати ціни менеджери не поспішають. Що стосується ринку ретейлу, тут відмічається хвилеподібні скачки об’ємів продаж, залежно від напруженості політичної ситуації. Яскравим прикладом стали дні 19 та 20 лютого, коли після ескалації конфлікту на Майдані Незалежності в Києві почала поступати дезінформація про закриття автозаправних станцій та введення надзвичайного стану в Києві. Тоді покупці почали масово закуплятися продуктами в супермаркетах, змітаючи з полиць консерви, каші та товари першої необхідності.

 

Кримська криза, ч3
Чи не найбільших змін зазнає туристична галузь в Україні. Перерозподіл потоків туристів відбувається вже зараз, на початку весни. Так, на травневі свята найпопулярнішим напрямком активного відпочинку для жителів центральної, південної та східної України були Кримські гори. Зараз же відбувається перенаправлення туристичних потоків на західну Україну, в тому числі в Карпати.Причини зміни смаків у туристів можна легко зрозуміти: присутність російських військових на півострові відлякує не тільки бажаючих походити по Кримським горам, а й місцеве населення, яке тимчасово переїжджає у західноукраїнські області. Також цікавим є той факт, що багато туристів вже давно хотіли спробувати туристичні маршрути в Карпатах, але щороку йшли відомими стежками Кримських гір. Зараз де-факто з’явився стимул піти в похід у Карпати. До напливу туристів Західна Україна готова: практично безсніжна зима змусила власників готелів та садиб суттєво зменшити ціни на проживання, а в передчутті сезонного напливу, орендодавці квартир терміново почали робити ремонт квартир у львові. В будь-якому випадку, весняно-літній сезон обіцяє бути набагато прибутковішим за безсніжну зиму.

 

Кримська криза, ч2
Відразу в пам’яті вспливає спад у будівельній галузі в 2009 році, коли дев’яносто відсотків будівельних майданчиків завмерли в очікуванні позитивних зрушень на ринку первинної нерухомості та стабізації національної валюти. Тоді були гучні банкрутства, і натовпи невдоволених інвесторів, які не могли отримати свої кваадратні метри і кримінальні справи про шахрайство посадових осіб великих будівельних холдингів. Після відносної стабілізації на ринку впродовж останніх кількох років, ситуація знову на межі будівельного колапсу. Тільки за останні три місяці пропозиція елітного житла в столиці зросла в шість разів, а кількість замовлень на будівництво нових індивідуальних будинків обчислюється одиницями. Також суттєво впав попит і на ексклюзивні дизайнерські рішення, як, наприклад, сад на даху чи дизайнерська італійська плитка Peronda. Дестабілізованою та напруженою ситуація буде, відповідно до наших прогнозів, до повного вирішення кримської кризи та виборів президента в Україні. Якщо ж Російська Федерація відмовиться визнати волевиявлення українського народу легітимним, тоді слід чекати на подальшу ескалацію протистояння. В будь-якому випадку, професійні рішення уряду та стабілізація економічної ситуації можуть оживити будівельний ринок в країні. 

 

Кримська криза, ч1
«Гроші люблять тишу», казав Маєр Ротшильд, засновник всесвітньовідомого династійного холдингу в країнах Західної Європи. Відповідно до цієї тези, основні фінансові потоки капіталу мають тенденцію до міграції з неспокійних країн та гарячих точок. Ситуація на Кримському півострові нагадує період Тихої Війни у 1940 році, коли фашистська Німеччина оголосила війну Франції та Великобританії, але активних дій не велося. Тим не менше, на можливість активної фази українсько-російського протистояння в Автономній Республіці Крим моментально відреагували основні економічні індикатори відтоку капіталу в обох країнах - фондові та міжбанкові біржі. Так, одноденне падіння Української Біржі третього березня склало більше 12%, РТС впав більше 10%. Падіння пов’язане з дозволом Ради Російської Федерації використовувати Путіну збройні сили Росії на території України для захисту населення та стабілізації політичної кризи. Де-факто Державна Дума РФ оголосила війну Україні. За таких умов, і в Україні, і на території Російської Федерації, почалася істерія в населення. Люди почали масово знімати депозит та переводити кошти з національної валюти у долари США та євро. В результаті масової купівлі валюти, на міжбанківському ринку і в Україні, і в Росії, національні валюти почали просідати по відношенню до долара. І хоча в Україні ситуацію на наступний день вдалося стабілізувати малими інтервенціями Національного Банку України, в Російській Федерацій Стабілізаційний Фонд змушений був продати аж 10 мільярдів доларів для недопущення подальшого росту курсу. Тим не менше, поступове зниження курсу російського рубля до американського долара продувжувалося весь тиждень. В той же час, українська гривня суттєво укріпила свої позиції, відігравши більше 70% падіння: з 11.50 грн/дол до 9.20. Це можна пояснити очікуванням українського ринку траншів Міжнародного Валютного Фонду (більше 10 млрд доларів), прямою фінансовою допомогою Євросоюзу (15 млрд євро) та безоплатною допомогою уряду США (1 млрд доларів). Зрозуміло, що за умов такого вливання валюти в економіку України, гривня не тільки стабілізується, а й суттєво відіграє своє лютневе падіння з 8.20 до 11.50 грн/дол. Результат також відіб’ється і на поведінці населення: банковский вклад почне знову користуватися попитом, в тому числі і в національній валюті, яка наповнить спраглу на кошти банківську систему. У Росії ситуація кардинально протилежна: світова ізоляція може призвести до чергового знецінення рубля та поглиблення кризи в банкіській системі..  

 

Нерухомість у вогні
Ринок нерухомості в Україні переживає чергове потрясіння. Цього разу через революцію, яка спричинила курсову нестабільність української валюти. Черговий виток напруження на ринку нерухомості, який і так помалу видужував після іпотечної кризи, додала Єврореволюція. Звичайно, за будь-яких кризових ситуацій, інвестори менш схильні вкладати гроші, а за умов падіння національної валюти - тим більше. Найбільш складна ситація зараз на первинному ринку нерухомості, тож купить квартиру хмельницкий стане важче. Забудовники тимчасово припинили укладати договори купівлі-продажу цільових облігацій у національній валюті, оскільки обгрунтовано вбачають для себе ризики курсової нестабільності. Відповідно, забудовник може провести операцію в національній валюті та опинитися в збитках, оскільки до моменту отримання коштів на свій рахунок ціна квадратного метра у доларовому еквіваленті буде вища. Тоді фактично є шанс продажу нерухомості нижче собівартості, що становить суттєву загрозу для цілого будівництва. Схожу ситуацію ми спостерігали в кінці 2008 року, коли різкі курсові коливання заморозили 90% будівництва новобудов у країні. Повторення цього явища буде мати набагато серйозніші наслідки, оскільки ринок нерухомості ще до кінця не оговтався від попередньої кризи.

 

Обладнання магазину
Зі збільшенням кількості торгівелих точок в населених пунктах, відповідно зростає конкуренція та мала б покращуватися якість обслуговування. Але, чомусь, очікування не підтверджується реальністю. За останні місяці, відповідно до внесених змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", від 11 серпня 2013 року, кількість торгівельних точок, які надають можливість розрахунків банківськими пластиковими платіжними картами. З одного боку, ці зміни пов'язані, в першу чергу, з обмеженням проведення готівкових операцій до 150 тисяч гривень, тож виглядають доречними. З іншого боку, Національний Банк України старається мінімізувати готівкові розрахунки для зменшення кількості паперових грошей в обігу для оптимізації затрат на їх підтримку. Цікаво, що для виконання цього Закону, щомісячні витрати підприємців зростуть на 20-30 гривень за оренду розрахункового терміналу. Але це можна змінити, зобов'язавши банки надавати термінал для безготівкових розрахунків банківським пластиком безкоштовно. Також багато компаній, які продають інші товари для ведення роздрібної торгівлі (касові апарати, принтери штрих-кодів TSC TTP-244 Plus) можуть надавати, в партнерстві з банками, безвідсоткове кредитування на придбання обладнання.Взагалі, проведення розрахунків банківською картою є дуже зручним і для клієнта, і дляпродавця. Клієнт завжди може контролювати свої витрати відповідно до касового чеку, а продавець ніколи не зможе "забути" повністю дати решту. Безготівкові платежі допомагають податковим органам перевірити витрати платника податків та співставити за потреби з річною декларацією. Це однозначно покращить правдивість наведених річних доходів та підвищить свідомість громадян вцілому.     

 

Динамічний дизайн
Коли в помешканні роблять ремонт, завжди здається, що результат залишиться надовго, років на десять, як мінімум. Але що робити, коли дизайн окремих кімнат просто "приївся" і хочеться кардинальних змін? Зрозуміло, що наново все переробляти це нераціонально, але є хороший вихід. Переклеїти шпалери в кімнаті - це питання кількох днів, адже для поклейки нових шпалер, достатньо зняти старі, а стіни додатково готувати для цього не потрібно. Навіть більше: хороший майстер може наклеїти шпалери настільки акуратно, шо напіть не потрібно виносити з кімнати меблі, достатньо тільки дати доступ до стін. Останнім часом популярними стають фотошпалери: коли за допомогою спеціального принтера наносять фотографію прямо на шпалери. Звичайно, попередньо потрібно заміряти висоту стін, аби чітко відрізати зайве та гарно підігнати малюнок. Замінити такий малюнок можна так само легко, переклеївши його на новий або на фотошпалери з квітами. Головне - мати бажання та навіть невелику суму грошей. Ще одним оригінальним та недорогим варіантом кардинальної зміни дизайну - це нанесення дизайнерської плівки на скляні панелі, що називається скіналі. Дуже важливо, що замінити дизайнерську плівку надзвичайно просто. Для цього необхідно лишень зняти панель, віддерти попередню плівку і акуратно приклеїти нову. Головне, аби між плівкою та скляною панеллю не було повітряних пухирців. Панелі скіналі дуже популярні на кухні, встановлюються між робочою поверхнею та кухонною стінкою. Швидка процедура монтажу та демонтажу дозволяє оновити кухонний інтер'єр буквально за кілька годин.   

 

Інвестуварння в товарні ринки
На тлі надзвичайної нестабільності українських фінансових ринків, пропонуємо ознайомитися з альтернативними варіантами інвестуванн коштів. Нажаль, сьогодні після присвоєння Україні дефолтного рейтингу ССС  провідною рейтинговою агенціяєю Standard & Poor's та у грудні Moody`s,інвестиціна привабливість країни стрімко наближається до нуля. Не секрет, що громадське протистояння між владою та прихильниками євроінтеграції,яке переросло в збройний конфлікт, змушує інвесторів у екстренному режимі евакуйовувати капітал. Тому пропонуємо розглянути можливість вкласти капітал, користуючись західними електронними торгами на фондовому та сировинному ринках. Також, як ще один варіант інвестування - недвижимость в Болгарии.На сировинному ринку, в першу чергу, потрібно придивитися до найліквідніших інстументів - ф'ючерсів. Ми не рекомендуємо концентрувати увагу виключно на нафті та золоті, натомість пропонуємо поглянути на ринок продовольчих товарів: пшеницю, рис, цукор, кава. Загальновідомим є факт, що під час криз та військових дій саме продовольчі товари користуються найбільшим попитом і, відповідно, зростають у ціні. Окремо хотілося б проаналізувати динаміку світових ціна на рис. В період загострення фінансово-іпотечної кризи, на протязі 3х місяців, ціна рису підскочила з 300 доларів за тону до 690. Зараз ціна складає 450 доларів/т, і ми прогнозуємо її зростання до рівня 600 доларів до липня 2014 року. В підтвердження цьому можна використати технічний аналіз. На графіку наглядно видно фігуру "перевернута подвійна вершина", яка сигналізує про початок висхідного тренду від рівня 450 доларів/тону. Зростання цін на рис має бути досить стрімким, тож навіть на протязі перших пів року можна отримати дохід у 40-50%. 

 

Підкорення Карпат ч2
Після прибуття автоколони в населений пункт Верховина, учасники автомобільного сходження на гору Піп Іван Чорногірський облаштували привал, аби перекусити та прокласти детальний маршрут підйому на гору. В цій нелегкій справі допоміг місцевий житель, який за допомогою GPS-навігатора швидко розставив контрольні точки на карті та пояснив водіям нюанси автомобільного сходження на гору. З перших слів стало зрозуміло, що далеко не всі повнопривідні автомобілі зможуть подолати перешкоди в підніжжі гори. Тому учасники вирішили залишити на автозаправній станції частину залізних коней з найменшою прохідністю.Контигент любителів повнопривідних автомобілів здивував різноманітністю: від менеджера логістичної компанії http://neolit.ua/mezhdunarodnye_gruzovye_perevozki, до власника мережі супермаркетів. Важливо також окремо згадати і про екіпірування учасників. Оскільки більшість автомобілістів були з сім'ями, організатори рекоментдували взяти весняний одяг для дітей, аби ті не змерзли в горах.Після привалу та вирішення організаційних питань, колона почала рух до підніжжя гори. Найскладнішу ділянку з ровами вдалося подолати дуже малій кількості позашляховиків, тож частині учасників довелося продовжити сходження на гору пішки. Тим не менше, абсолютно всі дісталися вершини та організували пікнік.

 

 
<<  4  [5]  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту