Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Відпочинок інвестиційної компанії, частина 1
Історія почалася ще навесні, коли в один робочий день співробітники вирішили влаштувати міні - корпоративчик прямо в офісі. Відправили гінця до супермаркету, а самі давай готуватися до майбутнього відпочинку на робочому місці.Уже після третього тосту почали нарікати на умови роботи, а після п'ятого хтось згадав, що з таким напруженим графіком вже два роки не відпочивав на морі. Дивно, але виявилося, що більшість теж не їздили на морські курорти вже давно.Не дивно, що до вечора ми вже твердо вирішили поїхати влітку всім офісом на море. Відкритим залишалося лише питання куди. Хтось пропонував Крим, хтось Болгарію і Туреччину. Ще одна ідея надійшла від бухгалтера - затока лиманска. Вибір спочатку робили між закордонними курортами. Але, тверезо оцінивши обсяг передбачуваних витрат, вирішили відпочивати в Україні у червні компанією, а потім вже кожен з родиною в серпні зможе відгуляти відпустку і за кордоном. Отже, вибір зроблений на користь затоки, і, щоб уникнути диверсій, відразу ж всі скинулися по сто доларів. Умова проста: при відмові влітку їхати на корпоративний відпочинок, гарантійна застава пропадає, інакше кажучи, йде в загальний фонд, і ділитися серед тих, хто поїде. Як показала практика, саме такий варіант є найефективнішим способом втримати людей в групі. 

 

Ази інвестування
При купівлі автомобіля, ми купуємо страховий поліс. Коли відкриваємо новий бізнес - вибираємо юриста. І в першому, і в другому випадку ми враховуємо форс-мажорні обставини: будь то ожеледь на дорозі чи недобросовісний постачальник / споживач.Перед початком інвестування своїх коштів у фондовий ринок, ми наполегливо радимо підібрати грамотну юридичну фірму, яка проконсультує по важливому питанню і допоможе укласти договір купівлі-продажу. Роль юридичної консультації пропорційна сумі угоди: чим більше грошей ви інвестуєте, тим важливіше її правильний юридичний супровід. Адже ризик в даному випадку вимірюється ймовірними фінансовими втратами.Сьогодні, більшість юридичних фірм тісно співпрацюють з консалтинговими та аудиторськими компаніями, що спрощує і оптимізує витрати на залучення нових клієнтів. Також істотно розширився і перелік юридичних послуг, адже після проведення інвестиційної угоди, висока ймовірність повторного звернення клієнта за консультацією. Наведемо простий приклад. Клієнта зацікавила реєстрація ТОВ. У пакеті додаткових послуг, аудитори можуть відразу запропонувати бухгалтерські послуги, а юристи ліцензування та реєстрацію торгової марки. У той же час, при зверненні клієнта до аудиторської компанії, правники можуть сміливо запропонувати свої послуги.Саме за таким принципом здорового симбіозу сьогодні розвивається ринок послуг. Укрупнення, злиття і диверсифікація пропонованих послуг служить на руку і кінцевому споживачеві, і, звичайно ж, дозволяє істотно заощадити вартість залучення нового клієнта. Цікаво, що саме за таким принципом формуються спільні рекламні бюджети, і навіть створюються партнерські інтернет-ресурси.

 

зміна адреси та контактів
У зв"язку з переїздом, контактний телефон змінюється на моб.: 063 6880692

 

Відкритий інвестиційний фонд
З понеділка, 26 жовтня 2009 року в мережі Фондового Магазину почався продаж нового відкритого інвестиційного фонду "Аргентум" під управлінням КУА "Драгон Есет Менеджмент". Детальніше про фонд можна дізнатися на http://fm.lviv.ua/fond.php?id=61&lg=ua або на сайті управляючої компанії. При купівлі цінних паперів фонду комісійна винагорода торговця сладає не більше 1%, мінімум - 50,00 грн. Для детальнішої інформації просимо звертатися до консультаційних центрів Фондового Магазину.  

 

Інвестиційний тренінг у Тернополі
У суботу, 3 жовтня 2009 року Фондовий Магазин (ТОВ «Партнерство») у м. Тернополі запрошує всіх бажаючих прийти на семінар, присвячений інвестуванню грошей у фондовий ринок України. Зустріч відбудеться о 12:00 в регіональному офісі за адресою: вул. С. Крушельницької, 18, оф. 505.В рамках обговорення підніматимуться наступні теми:° Основи теорії інвестування коштів. Альтернативні варіанти доходу.° ПІФи по-українському. Кому ще можна довіряти на ринку ІСІ.° Схема купівлі/продажу цінних паперів ІСІ.МММ Івано-Франківськ, можливості та ризики ° Акції українських емітентів. Нові вершини та специфіка роботи. ° Брокерське обслуговування, консультування, аналітична підтримка.° Довірче управління, оптимізація оподаткування. Схема та можливості.° Українська Біржа, ПФТС.° Перспективи очікування фінансових ринків у світі.Участь у семінарі безкоштовна, але лише для попередньо зареєстрованих осіб. Для реєстрації достатньо повідомити наше представництво за тел: (0352) 42-43-47 або (06 147-62-02.       

 

Аналітична підтримка клієнтів
Фондовий Магазин (ТОВ "Партнерство") починає проводити щоденну підтримку клієнтів грунтовним технічним аналізом українських голубих фішек та індексу УБ. Тепер усі рішення будуть більш виваженими, що дозволить максимально зменшити ризики фіксації збитків по угодам купівлі-продажу акцій.

 

Українська Біржа у Львові
20 серпня Фондовий Магазин запрошує своїх клієнтів на зустріч з представником Української Біржі Оленою Брикіною. Зустріч відбудеться о 17.00 в конференц-залі готелю Опера за адресою: проспект Свободи, 43.В рамках обговорення підніматимуться наступні теми:         Українська Біржа. Огляд та принцип роботи.Торгівля фізичних осіб. Схема роботи та основні стратегії. Довірче управління. Схема та можливості.Огляд фінансових ринків США та України. Технічний погляд на Доу.Оптимізація податкового навантаження.Бухгалтерські послуги у сфері торгівлі цінними паперамиПреспективи та плани Фондового Магазину.Бухгалтерські послугиУчасть дозволяється тільки зареєстрованим учасникам - клієнтам Фондового Магазину. Реєстрація проводиться на нашому сайті http://www.fm.lviv.ua/seminar.php.

 

Клієнте, будь обережним!
Шановні клієнти, у зв"язку зі складною ситуацією, яка склалася на фондовому ринку України, деякі компанії йдуть шляхом шахрайства, присвоївши собі чуже ім"я. Внаслідок цього клієнт, якого обдурили підміною назв, залишається неякісно обслуженим та вважає Фондовий Магазин непрофесійним консультантом. Единий інформаційний портал Фондового Магазину - http://fm.lviv.ua/.Торгова марка "Фондовий Магазин" зареєстрована ДП "Інститут інтелектуальної власності", після чого її може використовувати тільки Фондовий Магазин. Будь-які інші словосполучення з фразою "Фондовий Магазин", у тому числі безграмотне "бувший Львівський Фондовий Магазин" являються шахрайськими махінаціями, які спрямовані на обхід законодавства та заманення обманним шляхом клієнтів.У випадку, якщо Вам у Інтернеті трапиться незаконне згадування про Фондовий Магазин, просимо повідомити нам на пошту: info@fm.lviv.ua або за телефонами Фондового Магазину.Не дай себе надурити!

 

Фондовий Магазин на крок попереду
Фондовий Магазин впевнено продовжує стратегію покращення консультаційних послуг для населення.Вже більше тижня консультанти у всіх регіонах зранку отримують аналітику та прогнози індексу ПФТС. Також Фондовий Магазин підключився до системи ПФТС - online, де котування на цінні папери оновлюються кожні три хвилини.

 

Розвиток Фондового Магазину
Для ще більшої простоти та зручності оформлення договорів, Фондовий Магазин підписав договір про співпрацю з ще одним ліцензованим торгівцем ЦП. Відтепер у всіх консультаційних центрах оформлення угод проходитиме ще швидше. Також закінчується розробка нового програмного продукту, який набагато полегшить роботу консультантів у консультаційних центрах. Якщо клиент вже купляв цінні папери у Фондовому Магазині, він затратить всього 5 хвилин, оформлення наступних угод.  Як і раніше, кожний клієнт може оформити договори купівлі-продажу та отримати вичерпну інформацію по останнім тенденціям фондового ринку.

 

 
<<  19  [20]  21  22  23  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту