Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Ресторанний бізнес
Ескалацією військового конфлікту на Сході України та анексія Криму Російською Федерацією суттєво вплинули на економіку країну та пришвидшення девальваційних процесів національної валюти. В час падіння вартості гривні, купівельна спроможність споживачів, у тому числі і відвідувачів ресторанів, падає. Негативно конфлікт впливає і на туристичну галузь: Львів за останній рік втратив четверту частину туристів. Європейці асоціюють Україну з війною, росіяни з бандерівцями. Тим не менше, величезний потік вимушених переселенців поступово осідає і у Львові, оскільки до зони боєвих дій більше тисячі кілометрів. Можливо тому ресторанний бізнес переорієнтовується поступово на клієнта з трохи нижче середнього класу. Так, за останні пів року у Львові відкрилося декілька нових закладів громадського харчування, здебільшого з кримсько-татарською кухнею, засновані вимушеними переселенцями з окупованої Автономної Республіки Крим. Деякі  ресторатора навіть привезли обладнання для ресторанів з Криму, аби оптимізувати стартовий проект.

 

Продаж агротехніки
Ринок аграрної спеціальної техніки цьогоріч не знає кризи. Причин для цього є більш, ніж достатньо: від рекордних врожаїв, до стрімкого зростання курсу долара США. Але ці тенденції стосуються лишень великих гравців на ринку, які мають мажливість збувати свою аграрну продукцію за західних ринках, в той час як малі підприємства не мають доступу до міжнародних торгів. Втім, крімвідомих  дорогих марок агромашин, є і менш відомі, як, наприклад, NewHollnd, детальніше на сайті http://agrozakaz.com.ua/107259-62413. У порівнянні з комбайнами DohnDeer, європейський виробник коштує на 20% дешевше. Важливо, що і запчастини до комбайнів швидше доставляються до споживача. Малі аграрні підприємства використовують частіше або стару, ще радянського виробництва, техніку, або купуть вживану. Немалим попитом користується і дешева техніка з Китаю. Стосовно якості техніки, особливих претензій в процесі експлуатації немає, а от електронна начинна не піддаєтся жодній критиці. Хоча, електротовари, які постачають з китаю вектросупермаркети, користується шаленим попитом.   

 

Одяг через інтернет
Торгівля в мережі набирає обертів. Провідні інтернет-магазини крім звичної електроніки та електротехніки активно пропонують ринку товари нової текстильної групи - одяг, взуття, постільну білизну. Для чого така диверсифікація і наскільки реально знайти покупця одягу чи взуття в мережі Інтренет? Для покупця досить важко достукатися, оскільки існує стереотип, що одяг потрібно спочатку приміряти і помацати. Насправді ж, більшість кур'єрських служб дозволяють оглянути товар перед його оплатою. Тобто безпосередньо перед купівлею клієнт може приміряти взуття і одяг безпосередньо на себе. Якщо ж річ не підходить, за рахунок продавця здійснюється зворотня доставка товару. Крім економиї часу покупця, який вибирає одяг не виходячи з дому, інтернет-магазин Vavalon суттєво знижують ціни на одяг. В першу чергу, це відбувається за рахунок відсутноті орендованого приміщення - магазину, а вартість оренди торгівельної точки може сягати тисяч доларів. Також немає потреби утримувати велику кількість продавців-консультантів, що так само знижує собівартість товару. Купівля у мережі також є і безпечнішим: покупцеві непотрібно йти на базар, де у великій кількості присутні кишенькові крадії.  

 

Дизайн утеплення
Економічна ситуація в країні змушує власників квартир і будинків замислитися над енергозбереженням для економії тепла в оселях. Відповідно до здорожчання енергоносіїв (газ, дрова, електрика) та їх обмежене використання, набагато доцільнішим є інвестиції в утеплення помешкання. Цього року фактично можна спостерігати на ринку бум на енергоефективні технології: від зростання попиту на послуги промислових альпіністів, які обклеюють багатоквартирні будинки пінопластом, до збільшення об'ємів продаж металопластикових енергозберігаючих вакуумних вікон та склопакетів. Також цікавим ноу-хау може бути оздоблення вікон з природнього каменю, що так само додать ізюминку в загальному дизайні. Важливим стає оформлення та внутрішній дизайн, який би міг гармонічно поєднуватися з кольором та формою енергозберігаючих технологій, які втілені в будинку. Так, підбір фарби для фасадного оздоблення повинен гармоніювати з загальним кольором будинку, коли йдеться про оздоблення утеплених пінопластних плит. Відповідно і меблі всередині потрібно вибирати, враховуючи вищезгадані кольори. Дизайнери також радять цікавитися сайтом marketmebeli.com/ortopedicheskie-matrasy/ для підбору  якісних меблів.

 

Ринок автотехніки
Попит на нові вантажні машини цього року різко зменшився. Також знизився і попит на нову спецтехніку, за вийнятком сільськогосподарскої техніки, оскільки агропідприємства і агрохолдинги наперебій звітують про рекордні врожаї на полях України. Оскільки потрреба у оновленні вантажної техніки не зменшуєтья, перевізники та оператори спецтехніки цього року переключили свою увагу на придбання не нової техніки, а вживаної, як наприклад тут: http://alfatech.com.ua/ehkskavator-pogruzchik/. Саме за рахунок цього жовтень 2014 року продемонтрував 300% зростання, в порівнянні з жовтнем докризового 2013 року, кількості первинної реєстрації вживаної вантажної техніки та спецтехніки. Для автодилерів це означає найбільше зменшення попиту за всю новітню історію України. Тим не менше, кмітливі автодилери активно проводять пошук клієнтів, які придбали вживану техніку з-за кордону для її подальшого обслуговування на своєму авторизованому сервісі. Також налагоджується і відповідний збут запасних частин.Значно менше зниження попиту констатують дилери китайської автотехніки. Через значно нижчі ціни, їх пропозиція зараз є конкурентною з вживаними машинами європейських виобників. А якщо ще додатково згадати про наявність гарантійного обслуговування, інтерес до таких машин різко зростає.  

 

Товарний роздріб
Гуртовий ринок промислових товарів, зокрема текстилю, орієнтується на роздрібних продавців, які, відповідно до кон'юктури, в економічно нестабільний час переходять на практику зменшення об'єму замовлень гуртовикам. Перш за все, ценапряму пов'язано зі зниженням купівельної спроможності громадян. В часи економічної кризи та нестабільного валютного курсу, дуже важко "триматися на плаву" та передбачати наперед курс долара США, від якого напряму залежить вартість майбутніх поставок товару. Найпросунутіші в менеджменті торговці впроваджують системи управління запасами, не факт, що комп'юторизовані, але все ж це є значним проривом у зменшенні затрат на зберігання, складування та зниження валютних ризиків. Так, грузоперевозки по Украине текстильних виробів почали з початку серпня стрімко знижуватися, хоча вітчизняні виробники, за рахунок серйозної девальвації гривні по відношенню до американської валюти, наростили виробництво. Також суттєво вплинуло на збільшення виробництва і Антитерористична операція на  Сході України. Так, пошиття балаклав, одягу, форми, тактичних розгрузок, рукавичок та бронижилетів збільшило виробництво на більш ніж 30%. В той же час імпортні замінники суттєво здорожчали. Інші види одягу, невійськового призначення, користуються пониженим сезонним попитом, порівнюючи з минулим роком. Так, роздрібні продавці менше купляти стали  крупнооптові партії, а стараються організувати частішу доставку, аби товар не складувати. За рахунок цього оптовики отрмали незначні додаткові затрати на складування запасів.  

 

Інтернет-провайдери
Велика кількість інтернет-провайдерів, що працюють на ринку України, просто вражає уяву. Це абсолютно не викликає питань, адже попит, як відомо, народжує пропозицію. З кожним роком число активних користувачів мережі зростає. Все більше людей починають використовувати інтернет не тільки в якості якогось розваги, а й для освіти та роботи, тому вони зацікавлені в отриманні гарного і якісного інтернет-сигналу. Якраз його і зобов'язуються надавати їм сучасні інтернет-провайдери, але, як це часто буває, на ринку працюють не лише надійні компанії, але і явні шахраї, головною метою яких є обман своїх клієнтів і витягування з них грошей, а взамін надання сервісу жахливого рівня. Для того щоб не нарватися на такого афериста і був написаний цей матеріал. Він в короткій формі познайомить будь-якого охочого з основними моментами і процедурою вибору якісного та надійного постачальника інтернет-послуг. Що ж, процесу вибору провайдера варто приділити певний час і провести невелику підготовчу роботу. Для початку необхідно буде визначитися з тим, як і для чого ви будете використовувати інтернет. Така інформація дозволить вже на першому етапі відсіяти невідповідні пропозиції та тарифні плани. Далі потрібно поцікавитися, які саме компанії обслуговують район вашого місця проживання чи області. Як правило, таку інформацію можна отримати з мережі, журналів з ​​оголошеннями, рекламних листівок та іншого роздаткового матеріалу. Також інформацію містить апостиль, який можна замовити на сайті www.tris.ua/apostil.  Тепер на основі раніше визначеної мети виберіть коло найбільш підходящих вам провайдерів і починайте з ними працювати. Зверніть увагу на тарифну сітку і спробуйте підібрати підходящий тариф. Це суто особиста справа, тому якихось правил або порад для нього просто не існує. Єдине, що можна порекомендувати, так це вибрати тарифний план з необмеженим рівнем трафіку і високошвидкісним з'єднанням. Якщо обраний вами провайдер буде намагатися нав'язати якісь додаткові послуги, то пам'ятаєте, що вони є платними, тому перед тим, як погоджуватися, подумайте - чи будете ви користуватися ними насправді.  Такий ретельний підхід до питання вибору інтернет-провайдера, дозволить вам прийняти правильне і зважене рішення і не упустити ніяких нюансів.

 

Бути чи не бути кредитним карткам
Світ розвивається, разом з ним розвиваються і всі його складові. Гроші, що існують вже кілька тисячоліть, тепер часто ховаються в маленьких пластикових прямокутниках — банківських картах. Хоча кредитки стали для нас звичною справою, все ж залишилися люди, які ставляться до такого явища з певною недовірою. З одного боку, швидке розповсюдження подібного виду платежів, їх популяризація в суспільних масах, використання карток як дієвого інструменту розрахунків безпосередньо доводить, що така форма фінансових операцій вигідна майже всім категоріям користувачів. Але чи дійсно усе так безхмарно, як нам здається на перший погляд? Чи все ж підозри багатьох виправдані? Спробуємо розібратися разом.Аргументи «за» і «проти» Будь-яка платіжна система з використанням магнітних карт грунтується, насамперед, на організації безперебійних надійних безготівкових розрахунків між учасниками. При цьому пластикова карта є лише інструментом цієї організації. Аби визначити чи дійсно система надійна, потрібно чітко окреслити плюси та мінуси. Почнемо з приємного:зручність використання порівняно з готівкою (використовуючи картки від міжнародної платіжної системи MasterCard, яку пропонує, наприклад, Радикал банк, ви не витрачаєте зайвий час на фінансові готівкові операції);полегшена процедура переведення грошей;надійне зберігання ваших заощаджень;використання мобільного банкінгу  у платіжних операціях;подорожуйте з легкістю — бронювання готелей, авіаквитків, оренда авто тощо;змога користуватися системою у будь-якій точці світу всі 24 години на добу;програми економії і бонуси клієнтамЩодо мінусів використання кредитних карток, то для себе я виділили два найголовніші: простежуваність та прозорість (тут вже нікуди не сховаєшся і вся інформація може бути розкрита в плині одного дня, але тільки для вповноважених осіб) і слаборозвинена інфраструктура мережі банкоматів. Але ці проблеми швидко вирішуються, а можуть і взагалі не з'явитися, якщо правильно обрати банк. Одним з найбільш надійних українських банків, що надає подібні послуги, є Радикал Банк.Ця фінансова установа посідає перше місце у рейтингу Державної іпотечної організації серед партнерів, які виявляють високу активність і показують найвищий відсоток надійсності та народного визнання. Окрім того, в серпні цього року банк був визнаний найбільш дієвою фінансовою установою в Україні. Напевне, ці факти доводять, що Радикал банк стане гарантом конфіденційності й надійного забереження ваших коштів на кредитних картках. Вибір за вами: залишатися у минулому сторіччі з готівкою, чи йти в одну ногу з сучасними технологіями.

 

Переклади
Зрозуміло, кожен, хто звертається в бюро перекладів, зацікавлений вартістю роботи. Іноді навіть репутація компанії відходить на другий план. Кожен клієнт хоче отримати якісний переклад за розумною ціною. Дана стаття буде корисна тим, хто хоче дізнатися, як формується ціна на переклад тексту, і тим, хто ще не повністю розуміє суть всього процесу формування ціни. Але про все по порядку. Вартість перекладу залежить в першу чергу від його обсягу, а якщо бути точним - від кількості друкованих символів з ​​пробілами, без пробілів і від кількості слів. Варто відзначити, що саме такими одиницями обчислення керується більшість бюро перекладів, причому не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Втім, європейські та американські компанії зазвичай оцінюють текст за кількістю слів. На Україні і в Росії прийнята тарифікація за 1800 знаків з пробілами (іноді без пробілів). Тому уважно дивіться цінова пропозиція і одиницю виміру вартості. Також ціна на переклад залежить ще від тематики тексту та мови. Якщо необхідно перевести документ з якого-небудь рідкісної мови, то вартість такої роботи буде вище, так само як і переклад технічної документації. Для першого випадку висока вартість справедлива тому, що дійсно кваліфікованих працівників може бути дуже мало. Для другого - необхідність вдатися до допомоги професійних редакторів, які мають великий досвід робіт в конкретній галузі та досконально знають http://kfk.net.ua/faw/ термінологію.  Кожне дійсно хороше бюро перекладів повинно цінувати своїх клієнтів і будувати прозорі фінансові відносини. Саме тому воно і повинно надати клієнту докладну інформацію про формування вартості його замовлення. Отже, підбивши невеликий підсумок, можна виділити основні чинники, з яких може складатися вартість перекладу: в першу чергу, це мова. Приміром, перекласти англійською мовою якусь статтю - досить недорога робота, під силу кожному бюро. Якщо ж потрібно зробити переклад зі старого складної мови, то ціна буде набагато вище, так як таким мов не навчають у звичайних ВУЗах; важкий технічний переклад буде коштувати дорожче. Обумовлено це потребою залучати додатковий персонал - редакторів і коректорів, які добре знайомі зі специфікою і термінологією; переклад англійський з рукописи - робота теж не проста, і буде коштувати дорожче, ніж переклад з електронного носія.

 

Будівництво в кризу
В умовах незрозумілої економічної ситуації, на перший погляд, виглядає неможливим будівництво заміського будинку або дачі в Карпатах. Однак, зважаючи на стрімке падіння національної валюти, продавці на ринку нерухомості, в більшості, залишили ціни на земельні ділянки в гривнях незмінними. Тобто за однакову кількість валюти тепер можна купити більше. У випадку відсутності валютних заощджень, купити земельну ділянку фактично неможливо, адже навіть суттєво скоротили об'єми кредитування, а фізичних осіб не кридитує практично ніхто. Тож, після купівлі земельної ділянки можна сміливо звертатися до банку аби взять кредит, заставивши саму земельну ділянку, та сміливо розпочинати будівельні роботи. Користуючись курсовою нестабільністю, можна вдало закупити і будівельні матеріали, оскільки на залишки, які були придбані по старим цінам відповідно до меншого курсу гривні до долара, посередники не практикують перерахунок вартості, а вже нові матеріали, які заходять на піприємство, оцінюють дорожче. Яскравим прикладом є металочерепиця, яку можна знайти по старим цінам. Для цього потрібно просто пошукати постачальника, в якого залишилися залишки на складі, придбані по цінам відповідно до старого курсу валют. Це не є важко, а результатом може бути суттєва економія витрат на будівництво - 20-30%.   

 

 
<<  1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту