Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Диверсифікація послуг
Зі зменшенням обсягу ринку зовнішнього туризму посилюється конкуренція. Практично всі туроператори вже скоротили штат до мінімуму, оптимізувавши витрати. У той же час, учасники ринку намагаються втримати своїх клієнтів і пропонують їм нові продукти. Так на ринку з'явилися поняття «медичний туризм» і «освітні тури». Освіта за кордоном сьогодні пропонується практично всіма туроператорами, які працюють із зовнішнім туризмом. Набирає обертів також співробітництво з бізнес школами та тренінговими центрами, в яких присутні потенційні для фірми клієнти.Важливо також підкреслити, що самому домовиться за навчання за кордоном набагато важче, ніж через посередника. Адже туроператор має вже напрацьовану схему подачі документів і орієнтується в нюансах і вимогах закордонних навчальних закладів. Тому, співпрацюючи з професіоналами, ви зможете істотно знизити ризики, що, звичайно, вбереже ваш гаманець від зайвих витрат. Підписавши договір з туристичною фірмою, остання бере на себе всі ризики пов'язані з відхиленням заявки.Найбільш популярним серед освітніх туристів є бізнес навчання, таке, як MBA (магістр бізнес адміністрування) або CFA (дипломований фінансовий аналітик).

 

Розплідники породистих тварин
 Розведення породистих собак чи кішок з кожним днем стає все більш і більш прибутковим. Якщо раніше улюбденців вибирали у зоомагазині, то сьогодні в інтернеті можна підібрати цуценя чи кішку з родоводом, якому позаздрять і англійські лорди. Бізнес на розведенні тварин побудувати не важко. Для цього достатньо купити породисту собаку жіночої статі чи кішку, виростити її до моменту статевого дозрівання та періодично, раз на рік, спарювати з самцями. Для тварин, звичайно ж, така регулярність дуже шкодить здоров'ю, але в погоні за прибутками, усі методи активно використовуються. Отримавши перший приплід, який може складати від двох до десяти цуценят, з великою ймовірністю можна відбити вкладений капітал. Дуже важливо при підборі самця звертати увагу на його попередні результати, тобто який приплід був від його попереднього спарювання. Чим більше народжувалося тварин раніше, тим більший приплід можна очікувати і в себе. Багато собаководів, які займаються розведенням, сучок лишають собі для розширення бізнесу, а кобельків продають. При продажі обов'язково повинен бути паспорт цуценяти, де вказуються його батьки та родослівна. Також може додаватися і паспорт прививок. В будь-якому випадку, я би радив купляти породисту тварину не у розплідниках, а у звичайних собаководів, які провели планову в'язку.   

 

Електронні гаджети
Науково-технічний прогрес народжує щодня тисячі нових пристроїв. Якщо раніше персональний комп’ютер був предметом розкоші, зараз він став засобом необхідності. Сьогодні ми не уявляємо життя без мобільного телефону. Інформацію зберігаємо не на дискетах, а на флеш-картах. З кожним днем з’являються нові модні периферійна пристрої: чи то підставка для керамічного горнятка з підігрівом, чи портативний світильник. Більшість таких пристроїв мають живленням від USB-роз’єму. Також цікаві електронні пристрої виходять і для інших побутових потреб. Так, у США та Європі з’явилися електронні сигарети, які почали стрімко завойовувати прихильність курців. Суть пристрою полягає в тому, що тепер «палити» можна будь де. Замість диму з сигарети іде пара, а необхідна курцю доза нікотину зберігається у спеціальному резервуарі та дозовано подається при затягуванні повітря. Таким чином оточуючі не страждають від нікотинового диму курця, а останній повністю задовольняє потребу в курінні.В Україні новинка з’явилася недавно, але попит наразі не демонструє такого зростання як у Штатах. Пояснюється це лояльністю вітчизняного законодавства до куріння, а заборона тютюнопаління у громадських місця має більше показовий характер і не передбачає серйозного покарання у разі її порушення.

 

Відпочинок в Судаку
Сьогодні можна сміливо сказати, що в Криму є сегмент відпочинку економ-класу. Саме до нього можна віднести приватний сектор у таких курортних містечках як Керч, Судак, Феодосія. Туристам можуть запропонувати кілька типів дешевого відпочинку: приватні садиби готельного типу, невеличкі літні будиночки, які називаються куренями, та численні кемпінги.У приватних будинках ціни можуть коливатися від 150 до 500 гривень за добу. Вартість залежить від умов проживання: наявність якісного ремонту, санвузла, ванни, джакузі і навіть сауни. Не малу роль відіграє географічне розміщення та віддаленість садиби від моря.Якщо говорити про літні будиночки, то тут вартість проживання ще нижча і коливається в межах 30-150 гривень за добу. Виглядає таке житло дуже просто: збите з дошок, невисоке та маленької площі. Зазвичай, душ та санвузол знаходиться на вулиці та є загальним на кілька куренів. В то же час, кухня може бути обладнана електроплиткою та холодильником.Кемпінги – це спеціальна галявина, де можна поставити намети та розводити вогнище. Коштуватиме таке задоволення максимум 20 гривень за намет в добу. Місце розміщення кемпінгів у Криму підбирається спеціально близько до моря та з дотриманням пожежної безпеки.В будь-якому випадку, достатньо задати пошук фрази отдых в крыму частный сектор, і з великої кількості результатів, можна вибрати і замовити як приватну садибу, так і курінь чи місце для кемпінгу.

 

Інвестиції в Крим
З кожним роком інвестиційна привабливість Кримського півострова зростає. В той же час, якщо позаминулого року восени привітали шести міліонного туриста, у 2011 року дочекатися такої кількості не вдалося. Тим не менше, інвестиційна привабливість південної перлини України не зменшується і кількість рекреаційних об’єктів щораз збільшується. Яскравим прикладом цього є база відпочинку світла феодосія, яку спільними зусиллями російських та вітчизняних інвесторів вдалося побудувати та активно просунути на рекраційно-готельному ринку.Сьогодні ця здравниця користується активним попитом серед внутрішніх та закордонних туристів. Важливу роль також відіграє унікальне розміщення готельного комплексу. Чудові краєвиди неповторно поєднуються з першокласним сервісом.Туристи можуть насолоджуватися теплом морської води Феодосійської затоки, здійснити сходження на один з хребтів Кримських гір, записатися на дегустацію неповторного місцевого вина, яке нічим не поступається французьким аналогам. Важливо також згадати про субтропічний мікроклімат півострова, який формується завдяки географічного розміщення гір з півночі та моря з півдня.    

 

Інвестиційний семінар
У середині вересня Фондовий Магазин відкрив чергове представництво в Ужгороді. Відкриття супроводжувалося відкритим інвестиційним семінаром, на якому потенційні інвестори мали можливість задати будь-яке запитання львівським та київським спеціалістам по роботі з клієнтами. Захід виявився настільки популярним, що місць у конференц-залі не залишилося. Готелі Ужгорода не вирізняються великими залами, тож наступний семінар було вирішено провести у кілька етапів. На заході піднімалися важливі для інвесторів запитання: від основ роботи біржі до тонкощів інтернет-трейдингу. Важливою була також розповідь про прогнози руху вітчизняного та світового фондового ринку. Багато питань аудиторія задавала і стосовно оподаткування інвестиційного прибутку. Ажде мало хто знає, що інвестиційні збитки фізичної особи можна перенести на майбутні періоди, а дохід оптимізувати інвестиційними фондами. Розглядалися також конкретні приклади заповнення податкової декларації про доходи фізичних осіб, які щороку потрібно подавати з першого січня до першого квітня. Усі нюанси доповідачі докладно пояснили та підкріпили візуальними ілюстраціями і графіками. 

 

Форум інвесторів
Львів відкритий для світу. Саме з таким яскравим салоганом сьогодні активно посувається столиця Західної України. Це гасло часто піариться в українських та закордонних засобах масової інформації. Важливо зазначити, що таким чином міська адміністрація залучає не тільки туристів, але й інвесторів. Так, на Львівщині, у туристичному містечку Трускавець щороку проходить триденний інвестиційний форум, який відвідують крім інвесторів і чиновники високого рангу. Започаткував цей захід третій президент України – Віктор Ющенко. Щороку форум відвідує більше трьохсот учасників, серед яких безліч вітчизняних та закордонних інвесторів. Під час останніх круглих столів було анонсовано відкриття тендерів на будівництво євро стадіону, реконструкцію львівського летовища, ремонт низки львівських вулиць та автотрас області. Форум також зацікавив багатьох студентів, оскільки відомі бізнесмени проводили майстер-класи, тренінги та просто читали лекції. З туристичної точки зору, відкритість Львова спрямована на залучення фанів і вболівальників на футбольний Чемпіонат Європи 2012 року. Саме на цей клас відвідувачів міська адміністрація покладає найбільші надії. 

 

Ринок авто послуг
 Автовласників з кожним роком стає все більше, і, відповідно, щороку зростає попит на авто послуги. Тим не менш, ринок надання послуг автомобілістам перенасичений мийками, шино монтажними станціями, станціями технічного обслуговування, тюнінг салонами і салонами хімчистки.В той же час, в умовах посилення конкуренції, учасники ринку намагаються більш витончено пропонувати свої послуги і рекламуватися.Важливо також підкреслити і маркетингове ноу-хау мийок. Так, вони починають диверсифікувати портфель послуг автомобілістам. Крім звичайної зовнішньої мийки автомобіля тепер можна замовити і хімчистку салону, очищення повітряних фільтрів, дрібний кузовний ремонт. Новою послугою також є і фарбування шкіряних сидінь.Також активно впроваджуються послуги тонування і заміни скла, ремонт сколів і тріщин.До автотюнінгу можна сміливо віднести послугу шумоізоляції салону, полірування фар, перетяжку стелі салону і ремонт сидінь. В останні є можливість встановити електричний підігрів і ортопедичний масаж попереку.Також дрібні салони намагаються укрупниться з автосервісами на партнерських засадах. Таким чином, керівники оптимізують витрати на рекламу і вартість залучення нового клієнта.          

 

Відпочинок інвестиційної компанії, частина 3
В Одесі, насамперед, з вокзалу відправили гінців на Привоз, за гранатовим соком і свіжими хачапурі. Маршрутки їздять часто, приблизно, кожні п'ятнадцять хвилин. Дочекавшись гінців з базару, ми бандою сіли в маршрутку і поїхали на південь у бік Іллічівська. Одеса завжди дивує: за проїзд тут платять не при вході в громадський транспорт, а вже на виході.Коли ми прибули в кінцевий пункт, стало зрозуміло, що в затоці відпочинок вдасться на славу. Розмістившись на базі, поснідали свіжими продуктами з Привозу та пішли освіжитися у морі. Важливо підкреслити, що багато відпочивальників нарікали на відпочинок в Одесі: то людей багато, то вода в морі холодна, то погода не та. В нас же було все гаразд. У затоці вода нагрівається сонцем швидше, і під вечір стає значно тепліше, ніж у морі. З погодою теж пощастило, весь тиждень пестило сонечко, і не було ні краплі дощу. Людей же в Затоці на порядок менше, ніж на міських пляжах.Багато людей з нашої компанії виділили спеціальний день для поїздки на промисловий ринок «7-й кілометр». Також було зручно добиратися, адже з Іллічівська ходить пряма маршрутка.Історія замовчує про кількість з'їденого й випитого під час відпочинку. Але було настільки весело і добре, що вирішили щороку їздити і відпочивати компанією на море.  

 

Відпочинок інвестиційної компанії, частина 2
Отже, прийшло довгоочікуване літо. Фондовий ринок починав малювати новий виток вниз, і настрій, як у клієнтів, так і у працівників інвестиційної компанії, залишав бажати кращого. Тим не менш, колеги періодично жадібно поглядали на стіну і в розумі відраховували дні до від'їзду на море. Місце перебування вибрали в гуглі, задавши в пошук словосполучення затока відгуки база зоря . Переглянули всі варіанти і зупинилися саме на цьому закладі. Також цікава історія вийшла з квитками на поїзд. Адже курортний сезон якраз починався і з транспортом могли виникнути проблеми. Тим не менш, через знайомих дістали потрібні проїзні документи. Виявилося, що ми їхали в одному вагоні, але розкидані по різних купе. З повною упевненістю в собі, перш за все, як вступили у вагон, почали домовлятися з сусідами про переміщення. Проблем, благо, не виникло, оскільки міняли нижні полички на верхні.Коли поїзд рушив у напрямку до Одеси, наша дружна копання вже встигла прибрати пляшку ірландського віскі. Думаю, не варто описувати подорож далі. Скажу лише, що було настільки весело, як ніколи. Навіть сусіди від заздрощів всю ніч скаржилися провіднику.Вранці Одеса нас зустріла теплою сонячною погодою. 

 

 
<<  18  [19]  20  21  22  23  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту