Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Конференція ПФТС
Курортні міста південного узбережжя Криму завжди приваблювали як туристів, так і людей, які прагнули заробити гроші. Саме тому тут проводять численні інвестиційні форуми, круглі столи, широкі обговорення. Не став виключенням і вітчизняний фондовий ринок, учасники якого щороку збираються в Алушті для проведення тематичних конференцій. Зазвичай круглий стіл починається ще в дорозі, у вагоні купе чи спальному вагоні, де збираються фондовими для обговорення планів та варіантів проведення часу в алушті меі 2012. Дискусія затягується на всю ніч та підтримується дорогим віскі з сигарами. Прибувши до готелю, наші герої поспішають на засідання конференції, де можна підкріпитися з шведського столу та продегустувати елітні алкогольні напої. За три дні заходу стратегічні питання не вирішуються, учасники знайомляться між собою в неформальному оточенні, проводять корпоративні командо утворюючі заходи, ну і, звичайно ж, насолоджуються оксамитовим сезоном та купаються в морі. Повертається фондова еліта країни з синцями під очима у нетверезому вигляді. Зате вражає кількість нових контактів у записній книжці. Для правильної ідентифікації, починаючи розмову варто згадати, що знайомство відбулося на конференції ПФТС в Алушті.

 

Курортні обмінники
Обмін валют завжди був цікавим бізнесом, особливо якщо кантор розміщений у курортному місті. Звичайно, кожна монета має дві сторони, так і тут.Доходи від валюто обмінного бізнесу дуже легко можна спрогнозувати. Денний прихід формується за рахунок різниці в курсі помножена на кількість обмінних операцій. Відповідно, за умов серйозної конкуренції в людному місці багато канторів встановлюють невелику різницю між курсами купівлі та продажу, але таким чином стають привабливішими для споживача і беруть великою кількістю операцій. Цікавим прикладом може бути курс гривні в севастополі 2012 у курортний період. Відомо, що в районах з високим напливом туристів, спред (різниця) між курсом купівлі та продажем валюти дуже великий, що зумовлено попитом на місцеву валюту. Таким чином, пункт обміну валют заробляє відразу і на великій різниці в курсах, і на об’ємі операцій. Але варто також зазначити, що такий пункт повинен мати чималий запас готівкових коштів, аби можна було задовольнити попит. За таких умов з’являються певні ризики, оскільки необхідно проводити частіше інкасацію коштів та тримати суттєву суму безпосередньо в канторі, де зазвичай відсутня охорона, а є лише тривожна кнопка.

 

Маркетинг і будівництво
Просування будівельного бізнесу – річ не легка. В першу чергу це пов’язано з суттєвим зниженням попиту на будівельні послуги та зростаючою конкуренцією по причині звуження ринку. Навіть потужне державне замовлення до проведення євро чемпіонату з футболу не дає будівельним компаніям з полегшенням розправити плечей. Усі підрядники вибиралися без проведення тендерів та аукціонів, тож фактично заробити вдається тільки приближеним до державної годівниці фірмам. Рядові ж компанії продовжують животіти і продовжують боротися за крихти з субпідрядних будівельно-монтажних робіт до евро 2012. За таких умов дрібні структури стараються укрупнитися, об’єднавши зусилля. Так, у всесвітній павутині почали з’являтися перші будівельні портали, де зібрані пропозиції різних будівельних компаній та виробників будівельних матеріалів. Також на схожих порталах можна орендувати і будівельну техніку: як кран шаровый фланцевый, так і звичайний самоскид.Такі портали позитивно себе зарекомендували, оскільки вони є зручними для кінцевого споживача. Останній завжди має конкурентний вибір кількох підрядників, може переглянути відгуки про їх роботу, подивитися на якість виконання попередніх замовлень. Будівельники ж в свою чергу залучають нового клієнта без додаткових затрат на рекламу та маркетинг.

 

Розвиток маркетингу
Маркетинг або просування товару – невід’ємна ланка в ланцюжку виробництва товарів чи надання послуг. Без організації та налагодження збуту будь-який бізнес процес перестає бути цікавим для вкладення грошей. Раніше для продажу товарів чи послуг для широкого кола споживачів, достатньо було дати оголошення в газеті, сьогодні ж існують цілі відділи маркетингу та зв’язків з громадськістю, компанії формують щорічний маркетинговий бюджет, ідеологія та цінності компанії сповідують усі працівники. Якісні маркетингові послуги коштують чималих грошей, але завжди потрібно починати з малого.Будь-яка фірма повинна бути впізнаваною, тобто пробуджувати певні асоціації у свідомості споживача. Для цього потрібно створити логотип і зайнятися розробкою корпоративного стилю. Корпоративний стиль – це, в першу чергу, колір або поєднання кількох кольорів. Саме логотип і стиль формують бренд, який в подальшому буде просуватися на ринку для збільшення впізнаваності. Для цього варто забрендувати усі шаблони вихідних документів: договори, листи, заявки, словом, усе, що може попасти до рук споживачеві.Наступний крок – просування бренду в широкі маси споживачів. Це може бути як електронний спам, так і присутність чи розкрутка корпоративного ресурсу в соціальних мережах.

 

Нотаріальні послуги
Більшість операцій з нерухомим майном можна провести виключно з допомогою нотаріуса. Здавалось би, хороший бізнес, але не все так просто, як виглядає на перший погляд. Криза, яка затягнулася, особливо зачепила ринок нерухомості. Також важливо згадати і про конкуренцію між самими нотаріальними конторами. Сам ринок нотаріальних послуг можна охарактеризувати як відносно закритий, оскільки є багато бар’єрів для входу. Так, щоб стати нотаріусом, людина з вищою юридичною освітою повинна пропрацювати не менше трьох років помічником нотаріуса. Додатково є безліч вимог до приміщення приватного нотаріуса: мінімальна площа, сейф на документи, бланки та книгу вчинення нотаріальних дій. Важливо згадати і про особливе програмне забезпечення на комп’ютері приватного нотаріуса, адже з введенням електронного реєстру, усі нотаріальні  дії повинні до нього вноситися. Відповідно, обов’язкова і наявність якісного інтернет зв’язку для передачі цієї інформації на центральний сервер. Часто приватні нотаріуси мають певну спеціалізацію. Так, апостиль чи переклади www.gr8.com.ua може проводити більше операцій для юридичних осіб, а в регіонах – відповідно для фізичних.До послуг для юридичних осіб належить завірення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариств з додатковою відповідальністю та інші. Також немалу долю доходу приносять і завірення передавальних розпоряджень для перереєстрації майнових прав на цінні папери. Фізичні особи в основному користуються послугами нотаріусу для проведення операцій з нерухомості, оформлення довіреностей на користування рухомим майном, банківськими рахунками, інші права. Попитом також користується нотаріальне завірення заповітів і потім ведення процедури розподілу спадщину.  

 

Енергетична незалежність
Електричні мережі та лінії електропередач в Україні знаходяться в незадовільному стані. Зношеність мереж коливається від 70 до 85 відсотків. За таких умов енерго незалежність підприємства, супермаркета чи будинку у великій мірі залежить від роботи аварійних та монтажних бригад енергорозподільчих компаній. Як показує практика, навіть несильного шквального вітру достатньо, щоб знеструмити велику кількість населених пунктів по областям. Налипання мокрого снігу також часто виводить з ладу лінії електропередач. Також, цього тижня впала опора, та відбувся обрив лінії високої напруги Запорізької Атомної Електростанції через злочинні дії крадіїв. Злочинці вкрали з’єднувальні елементи металічної конструкції опори, що призвело до її падіння.За таких умов спеціалісти радять встановлювати резервний дизель генератор на своїх підприємствах. Це дозволить не тільки продовжувати роботу конвеєрного підприємства, а й уникнути суттєвих втрат продукції. Для прикладу, можемо навести склад заморожених продуктів. Якщо в наслідок обриву ліній електропередач відбудеться знеструмлення охолоджуючого агрегату, увесь вміст холодильника доведеться відразу заносити собі в збиток.

 

Зоотовари і ветеринарія
Кількість домашніх улюбленців у середньостатистичних українських сім’ях щораз зростає, а отже з’являється попит на ветеринарні послуги і товари для котів, собак та інших домашніх улюбленців. Раніше з ветеринарною медициною було досить скрутно: ветеринарні центри закривали, а приватних клінік ще не було. За таких умов доводилося проводити операційні втручання навіть у домашніх умовах. Звичайно, стерильності вдома досягти не можливо, а отже і результати хірургічних операцій були невтішними. Так, навіть банальне обрізання хвостиків чи вушних хрящів цуценятам могло закінчитися потраплянням інфекції. А про серйозніші операції і взагалі годі говорити.Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася. Кількість клінік для домашніх улюбленців зростає, стало можливим навіть проведення ультразвукової діагностики та ендоскопічне обстеження в домашніх умовах. Так, на випадок ускладнення пологів у тварин, ветеринар бере з собою ультразвуковий діагностичний апарат і завжди може визначити наявність проблеми на оптимальні шляхи вирішення.Товари для улюбленців також представлені широким асортиментом. Але відрізняється і ціна. Нажаль, якісну іграшку улюбленцю знайти тепер дуже важко, оскільки ринок заповнили дешеві китайські вироби низької якості. Більшість власників надають перевагу натуральним іграшкам або купляють закордоном.

 

Флористика
Флористика Квітковий бізнес завжди був, є і буде привабним з точки зору інвестицій. Зважаючи на ціновий діапазон, де ціна, наприклад, за метрову троянду коливається в межах 20-25 гривень, а в деяких точках навіть дорожче, прибутки можуть скласти від 150 до 500 відсотків. Вдалою ідеєю може бути інтернет магазин квітів, оскільки при продажі квітів через інтернет, підприємець не несе жодних затрат на оренду приміщення чи місця, не потрібно наймати додатково реалізатора і до мінімуму зводяться втрати через людський фактор. На Західній Україні створити квітковий бізнес дуже просто. Щодня, з четвертої до шостої ранку флористи приїжджають на оптовий ринок «Шувар» у Львові за товаром. Вантажівки привозять свіжі квіти з-за кордону, в основному з Голандії. Оптова ціна на квіти суттєво відрізняється від роздрібних, в середньому в десять разів. Після купівлі, флористи їдуть по своїм точкам продажу та формують запаси на кілька днів. Вивчивши тонкощі догляду за квітами, можна досягти їх зберігання і товарний вигляд до тижня часу. Організаційні питання також дуже легко залагодити: достатньо зареєструватися приватним підприємцем та отримати свідоцтво про сплату єдиного податку. Звичайно, існує ризик втрати товару, але з грамотною ціновою політикою і хорошим торговим місцем прибуток гарантовано.

 

Агробізнес наступає
Незважаючи на кризу в 2008 році, виробники агропродукції вже два роки підряд отримують хороші прибутки. Перш за все, це пов’язано з сильним подорожчанням споживчих продуктів. Хоча вже в останньому, 2011 році, агротовари сильно втратили в ціні та багато фермерів отримали збитки. Причини криються в наступному. На початку літа минулого року суттєво підскочили ціни на пальне, в середньому на 30-40%. В той же час, ринок продуктових товарів на початку осені був перенасичений, що і зумовило сильне падіння цін. Потенційний прибуток можуть ще отримати ті фермерські господарства, які мають достатню кількість овочесховищ. Наступного року ситуація буде важкопрогнозованою, адже додатково по кишені агровиробників вдарить і ціна на газ для підприємств хімічної промисловості. Саме останні постачають важливу для аграріїв сировину – хімічні добрива. Також негативно вплине і зростання цін на насіння, яке в основному імпортується з країн Євросоюзу. Незрозумілою залишається і ситуація навколо ринку землі, адже щорічний мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення Верховна Рада обіцяла зняти та дозволити вільний обіг. Також законотворчі розглядають варіант законопроекту з обмеженими можливостями для нерезидентів по купівлі-продажу землі. В будь-якому випадку, наступний рік обіцяє бути цікавим, адже наразі присутні усі передумови суттєвого подорожчання агропродукції.  

 

Фінансова освіта
Потреба  у вузькопрофільних фахівцях щораз збільшується, рекрутингові компанії конкурують вже не так за клієнтів, скільки за об’єкти найму – спеціалістів високого класу та вузького напрямку. В той же час сьогоднішні заклади освіти не дають достатнього рівня підготовки. Перш за все, це стосується фінансових аналітиків та трейдерів. Є безліч тренінгів, курсів і просто відкритих семінарів на цю тему, але жодний вищий навчальний заклад таких професій просто не має в переліку. В той же час, багато компаній проводять, наприклад, курси з інтернет-трейдингу. Таке навчання, зазвичай, безкоштовне, але для глибшого вивчення, необхідно заплатити від кількох сотень до десятків тисяч гривень. За таких умов деякі компанії відправляють своїх найцінніших працівників на навчання за кордон, але проблеми вітчизняної освіти залишаються невирішеними. Також у всесвітній мережі інтернет широко розповсюджений продажа дипломовбудь-якого вищого навчального закладу. Так, нещодавно Львівська міська рада провела масштабну перевірку документів про освіту, поданих своїми працівниками. Наслідком цього заходу стало кілька гучних відставок чиновників. Одному навіть вдалося протриматися на посаді більше тридцяти років з підробленим дипломом.

 

 
<<  17  [18]  19  20  21  22  23  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту