Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА Фондовый магазин - Новини | інвестиційні фонди | КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
     

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  

Новини


Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122

Notice: Undefined index: autor in /home/u13262/public_html/fm.lviv.ua/news.php on line 122
Вивчення англійської
Дуже часто для роботи чи бізнесу стає потрібним знання іноземної мови. При цьому, в дев’яносто п’яти відсотках випадків англійська мова може стати єдиною для порозуміння. Саме тому ця мова широко вивчається практично в усіх навчальних закладах України. Якщо ж питання впирається в проходження співбесіди чи складання спеціальних іспитів для отримання громадянства чи права на постійне проживання в англомовній країні, тоді варто звернутися до спеціалізованих закладів чи репетиторів. Так, самостійна підготовка до складання іспиту ТОЕFL може зайняти від кількох місяців до років, а у спеціалізованій школі – кілька тижнів (при умові наявності базових знань). Так само триватиме і підготовка к ielts, який є набагато легший. Дуже часто навчальні матеріали, посібники, аудіокниги та словники можна скачать через торрент в інтернеті, що суттєво зекономить бюджет.  Окремо варто розглянути всі переваги і недоліки підготовки до іспитів різними методами: самостійне вивчення, відвідування спеціалізованих підготовчих курсів і заняття з індивідуальним репетитором. Найдорожчий і найефективніший спосыб - це, безумовно, заняття з репетитором. Але починати підготовку сміливо можна на курсах і самостійно, що суттєво може заощадити бюджет. А вже на фінальній стадії підготовки, скажімо, за місяць до здачі, потрібно підключати і репетитора, який допоможе відшліфувати тонкі моменти.   

 

Виробництво косметики
Виробництво косметикиЦікавим та прибутковим бізнесом може стати налагодження виробництва косметичних засобів. Звичайно, мова не йде про виготовлення брендової та всесвітньо відомої косметики, а звичайні повсякденні засоби догляду за шкірою. Так, основна сировина доступна і на внутрішньому ринку, а спеціальні додатки можна з легкістю придбати в Білорусії. Ринок збуту так само вражає: це і профільні виставки в Україні, і магазини в постсоціалістичних країнах Європи. Найбільшим попитом у споживачів заслужено користується натуральна косметика для обличчя на основі трав'яних зборів. Також в косметології дуже широко використовуються і плодові основи, такі як обліпиха, папайя, маракуя, ананас і безліч інших. Довіру споживачів також починає завойовувати і новий модний тренд косметології - натуральне мило ручної роботи. Тільки вручну можна створити з різнокольорових компонентів мила справжній шедевр: мультиплікаційного героя, репродукцію, фотографічне зображення. Слід зазначити, що варіації та фантазії ручних миловарів торкнулися і форми мила. Сьогодні можна замовити і стандартну форму, і у вигляді серця, фрукта, інший будь-якої можливої ​​форми. Поєднання художнього оформлення з різними формами і повністю натуральними компонентами надає звичайному шматку мила ексклюзивності, витонченості і неповторності. 

 

Логістичні послуги
Кур’єрські служби доставки вантажів мають цікаву історію створення в Україні. Багато таких логістичних компаній стартували з організації пересилки середньо габаритних пакунків з-за кордону ще в дев’яності роки. Так, відома логістична компанія «Міст-експрес» вийшла на ринок з інноваційною послугою – доставка бандеролей з Канади до України, оскільки саме в Канаді є велика українська діаспора. Багато людей відразу поспішило скористатися пропозицією і почали регулярно постачати різні товари родичам. Після шаленого успіху в дев’яностих, перевізник почав просуватися на ринок з іншими послугами. Сьогодні доставка вантажів по Україні – це тільки один з напрямків глибоко диверсифікованого портфелю логістичних послуг компанії.  

 

Меблевий бізнес
Якісні меблі українського виробництва знайти дуже важко. Основна причина в сировині, яку експортують за кордон у країни Західної Європи. Нажаль, вітчизняні споживачі мусять задовільнятися низькоякісними виробами з відходів – пресованої та склеєної тирси, або купляти дорогі меблі в тій же польщі чи німеччині. Також слід підкреслити, що на українському ринку досі немає крупного меблевого дискаунтера, як наприклад ІКЕА закордоном. Меблеві відділи є і в будівельних гіпермаркетах, але ціни там неконкурентні. Також на ринку присутні спеціалізовані гравці, і тепер, коли необхідно купити стільці, споживач має біль-менш широкий вибір.Цікаво також підкреслити, що вітчизняні виробники меблів не особливо дивують креативністю. Хоч багато фірм і пропонують безкоштовну консультацію дизайнера з викликом на місце, стандартизоване виробництво дуже важко переобладнати для втілення всіх дизайнерських ідей. Дуже часто під керівництвом дизайнера, індивідуальне замовлення здійснюється вручну, що безсумнівно дуже негативно впливає на ціну кінцевого виробу. На сьогодні лідером з виробництва та продажів дизайнерських меблів є Київ, оскільки саме тут найвища концентрація вишуканих споживачів з грошима.

 

Продаж краси
Усі жінки хочуть виглядати гарно та привабливо, і багато хто користується послугами професійних косметологів та пластичних хірургів. Зі сторонни споживача, будь-яке оперативне втручання в організм супроводжуться ризиком для здоров'я. Так, рік тому неякісні силіконові імпланти призвели до смерті пацієнтки в Україні, багато також попали до лікарні. Пластичні хірурги, звичайно ж, несуть відповідність за скоєне, але пацієнтки завжди підписують перед операцією добровільну відмову від претензій до клініки.Історія скандалу бере свій початок в 2010 році, коли французька фірма - виробник силіконових імплантатів розорилася. Як з'ясувалося, саме до 2010 року фірма виробляла компоненти для пластичної хірургії з грубим порушенням технології виробництва. Більше тисячі українок стали жертвами недобросовісного виробника, їм рекомендують у терміновому порядку пройти обстеження у лікарів, які проводили операції. Хірургам ж асоціація пластичної хірургії рекомендує зв'язатися зі своїми пацієнтками, попередити про проблеми з якістю силікону, провести обстеження і безкоштовно видалити імплантати, якщо пацієнтки висловлять бажання.

 

Продаж фільмів
На початку двотисячних років можна було часто зустріти на базарах та місцях скупчення людей продавців СD-дисків з різним інформаційним наповненням: фільми, музика, ігри, програми. Звичайно ж, вся ця вся продукція далеко не була ліцензійною, відповідно і відповідальності за якість такої продукції продавці не несли. Але вже кілька років кількість таких точок постійно зменшується, при чому не завдяки боротьбі з піратством. Справа в широкій експансії інтернету. Адже для чого купляти диски з фільмами наднизької якості, коли їх можна безкоштовно скачати з мережі. Якщо ж покупець хоче якісний продук, наприклад купити blu-ray 3d, він може сміливо замовити його через інтернет-магазин.

 

Побутові послуги
Останнім часом все більше фірм почали надавати послуги по прибиранню приватних квартир та будинків. Але не варто забувати і про промислове прибирання, де доходи значно вищі. Так, прибирання нічного клубу може скласти 3-4 тисячі гривень, а застосовуючи спеціальні хімічні засоби – до п’яти. Також величезним попитом користуються спеціально розроблені миючі засоби, після використання яких підлога залишається неслизькою. Яскравим прикладом такого клієнта можна навести басейн, де після миття поверхонь не може бути слизько, оскільки це може призвести до травматизму. Також збільшується попит і серед звичайних громадян. Лідером по споживанню послуги прибирання Київ, далі курортне місто Одеса.

 

Семинар у Запоріжжі
24 лютого відбувся інвестиційний семінар у Запоріжжі. Під час зустрічі з інвесторами, спікери розкрили наступні теми: - інвестиційні фонди у посткризовий період або життя після смерті- інтернет трейдинг на строковому ринку та ринку акцій, загальний огляд- підбір стратегії торгівлі, або техніка проти фундаменту- оптимізація податкового навантаження та огляд останніх новацій Кабінету Міністрів України- запитання учасників та підбір брокерської контори.Приємно здивували готелі Запоріжжя, запропонувавши низькі ціни оренди конференц-залу для проведення інвестиційного семінару.

 

Професійне прибирання
Найбільш професійно організоване, ретельне і якісне прибирання приміщення від видимих забруднень називається генеральним прибиранням. Під час цього клінінгового заходу проводиться очищення самих важкодоступних поверхонь.    Генеральне прибирання найчастіше проводиться в стислі терміни з певною періодичністю. Це може бути 1-2 рази в тиждень, на місяць чи на рік.    На першому етапі роботи здійснюється по вивезенню та утилізації сміття. Після цього можна безпосередньо застосовувати клінінг. Як правило, генеральне прибирання виконується в приміщенні, коли відсутні відвідувачі і робочий персонал.    Якщо здійснюється прибирання приватної нерухомості, то час перебування жителів має бути скорочений до мінімуму. Очищення приміщення зазвичай проводиться у вихідні дні або в нічний час. Це стосується в першу чергу торгових та фітнес центрів, кінотеатрів і складів. Формат об'єкта диктує вид прибирання, яке може здійснюватися як відповідно до затвердженої робочої програми, так і за допомогою виїзду групи працівників в потрібний час для виконання клінінгових робіт. На підприємствах з безперервним виробництвом прибирання займає не більше години часу.    Чистота навіть на важкодоступних ділянках    Сухе і вологе очищення поверхонь проводиться фахівцями із застосуванням таких інструментів, як пилососи, парогенератори, підлогомиючі і натиральні машини, а також апарати високого тиску. Локальні забруднення виводять в туалетах, зонах громадського харчування та місцях великого скупчення людей.    Окремої уваги заслуговують полози ліфтів, ескалатори, а також технічні та вентиляційні приміщення. Співробітники клінінгової компанії витирають пил на предметах інтер'єру і ретельно вимивають всі запилені важкодоступні місця.    Під час професійного прибирання все велике сміття виносить, покриття для підлоги чистять сухим і вологим способом, з плінтусів, карнизів, жалюзів та інших предметів інтер'єру видаляється пил, підлога і стіни очищаються від бруду, всі відкриті поверхні (тумбочки, шафи, меблі, оргтехніка, вимикачі, настільні лампи, декоративні розетки і рами) позбавляються від пилу, дерев'яні поверхні поліруються, а скляні миються.    Крім того, всі металеві та хромовані поверхні обробляються спеціальними засобами, з кухонних плит віддаляється нагар і жировий наліт, витяжки та фільтри очищаються від бруду. Додатково здійснюється очищення ємностей для сміття та дезінфекція туалетів.    Додаткові послуги у вигляді висотних робіт    Якщо є необхідність, то може бути проведено спеціалізований комплекс клінінгових послуг, який включає в себе висотні роботи з очищення фасадів зі скла і плитки.    Щоб розрахувати вартість генерального прибирання, співробітники компанії приїжджають на місце і обговорюють всі нюанси із замовником. Тут враховуються всі його побажання, обговорюється режим проведення робіт, уточнюється вся необхідна інформація. В результаті розрахунку робочої сили замовнику надається розроблений комплекс послуг.

 

Стоковий бізнес
Мрієте почати власний бізнес у сфері продажу одягу? Хотіли б радувати своїх покупців якісною продукцією від світових брендів? Сумніваєтеся, що із запланованим бюджетом це можливо? Не сумнівайтеся, це справді просто. Відмінне співвідношення ціни і якості, дозволить з легкістю почати власну справу і з успіхом її продовжити. Одяг зі стоку оптом – це відповідь на всі Ваші запитання.    Одяг від світових брендів за прийнятними цінами, широкий асортимент моделей і можливість вибрати краще, виключно бездоганна якість, актуальні колекції - це переваги оптового стоку в Україні.    Продукція, яку пропонують, представляє найактуальніші модні тенденції нинішнього сезону, завдяки прямим поставкам ціна досить приємна. Стильове розмаїття дозволяє задовольнити смаки найвибагливіших модників. Асортименту Вашого магазина позаздрить будь-який. Останні колекції, яскраві рішення, оригінальні поєднання. Це не просто можливість заробити, це відмінна можливість порадувати своїх клієнтів. Дозвольте собі працювати для споживача, радуйте покупців і добро повернеться.    Сьогодні, власне, як і завжди, мода - явище надзвичайно складне і неоднозначне; дизайнери всього світу постійно дивують все новими і новими ідеями. З огляду на те, що модний сезон в деяких країнах (наприклад, в європейських) триває всього кілька місяців, компаніям, що займаються виготовленням і продажем одягу набагато вигідніше реалізувати одяг нинішнього сезону якомога оперативніше (щоб та не займати місця на вітринах магазинів і складах). Саме так з'являється стоковий одяг, і сумніватися в його якості немає сенсу. Асортимент вкрай широкий: взуття, одяг, білизна та аксесуари. Часто товар супроводжується оригінальними сертифікатами відповідності - це дозволяє вберегти клієнта від підробок і браку.    Ще однією перевагою бізнесу, організованого на продажі стокового одягу є те, що він вимагає зовсім невеликих капіталовкладень, крім того, термін окупності складає від трьох до 12 місяців, а обсяг оборотних коштів також не зіпсує Вашого настрою.    Бізнес, заснований на продажу стоку, гарантовано матиме успіх в будь-якому регіоні, адже попит на якісний одяг за невисокою ціною перманентно досить високий. Оптовий сток в Україні - відмінний варіант для початку Вашого бізнесу.

 

 
<<  15  [16]  17  18  19  20  21  22  23  >>

  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту