Фондовий магазин - КУА Фондовий магазин - КУА
Партнери    Семінари    Тарифи    Контакти нові!     
      КУА - КУА

   Фондовий Магазин
   Куди вкласти гроші?
   Що ми пропонуємо
   Купівля та продаж акцій
   Cтати інвестором
   Про нас
   Закони
   Новини
   Словник фондового сленгу
   Соц. відповідальність
 
фондовый магазин фондовый магазин
Online-консультація:
Online-консультация - ICQ: 349146649349146649
Online-консультация - ICQ: 276960462276960462
Cпівпраця з:
     Приватними Підприємцями
     Управляючими компаніями
     Торгівцями ЦП
     Адміністраторами НПФ
консультаційні центри ФМ
консультаційні центри ФМ Львів Чернігів Чернівці Франківськ Харків Хмельницький Луганськ Рівне Суми Запоріжжя Донецьк Одеса
Львів, Тернопіль, Запоріжжя, Луганськ, Рівне, І.Франківськ, Чернівці, Чернігів, Донецьк, Одеса Дніпропетровськ , Ужгород
 
Рафтинг у Карпатах
Чудовий активний відпочинок з Центром рафтингу: рафтинг у Карпатах, сплави по Дністру, корпоративний відпочинок
    Загальна сума 19934903.77 грн.
    Укладено договорів 557
    Продано Цінних Паперів 4137056
  
КУА КУА

   КУА "АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент"

   Компанія по управлінню активами - КУА "АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент"

   'АРТ Капітал' відноситься до числа найбільш успішних інвестиційних груп України у своєму сегменті. Розвиток компанії протікає дуже динамічно у контексті становлення і розвитку фондового ринку України. За короткий період часу ІФГ 'АРТ Капітал' зуміла не тільки закріпитися на молодому ринку, але і досягти значного прогресу в найбільш перспективних напрямках: брокерські послуги, супровід угод по злиттю та поглинанню. У 2005 р. компанія створила перший в Україні інвестиційний фонд нерухомості, у 2006 р. - фонд акцій другого-третього ешелонів. Для зручності клієнтів створений власний зберігач - тепер немає необхідності витрачати години на пошук і відкриття рахунків. ІФК 'АРТ Капітал' надає клієнтам якісне інформаційно-аналітичне забезпечення і широкий спектр консультаційних послуг.
  З моменту заснування і по сьогоднішній день ІФК 'АРТ Капітал' - незалежна інвестиційна група, орієнтована на українських та іноземних клієнтів, які ведуть бізнес на території України. З впевненістю можна констатувати, що зараз 'АРТ Капітал' - досить зріла компанія зі сформованою корпоративною та професійною культурою і високими стандартами роботи. Фахівці компанії постійно ведуть пошук нових інвестиційних ідей і працюють над тим, щоб запропонувати приватним і корпоративним клієнтам найбільш цікаві продукти і рішення.
  Одним із ключових факторів успіху ІФК 'АРТ Капітал' є унікальний колектив однодумців, команда професіоналів, об'єднана ідеєю створення провідної інвестиційної компанії, успіх якої нерозривно пов'язаний з успіхом її клієнтів. Усі співробітники компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку цінних паперів України, у банківській сфері та сфері інвестування. 

КУА "АРТ-КАПІТАЛ Менеджмент" - інвестиційні фонди
 
Компанія по управлінню активами Компанія по управлінню активами КУА
  
    Фондовий Магазин ™
Створення сайту